Jump to content
Neos97

diesel Szarpanie Passat b7 cffb

Recommended Posts

Witam was mianowicie mam problem z szarpaniem dławieniem się silnika np jadąc na 5 100km/h chce przyspieszyć naciskam gaz a silnik dławi się poszarpuje delikatnie i wolniej się rozpędza. Dzieje się to głównie na ciepłym silniku na zimnym prawie nie zauważalne. W aucie zero błędów Jedynie co mnie zaciekawiło to np jak auto stoi na załączonym zapłonie bez uruchamiania silnika to po chwili zaczyna brzęczeć buczeć zawór na pompie paliwa czy wy tez tak macie? Oczywiście filtry i oleje są nowe. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam was jestem po wymianie zaworu tego na pompie na nowy lecz on tez buczy brzęczy. Jednak to nie zawór był zepsuty. Mechanik stwierdził ze on brzęczy ponieważ nie ma paliwa na tyle w pompie. Po przekręceniu kluczyka póki pompa w baku pompuje paliwo jest cicho i samochód odpala od strzała a jak przestanie pompa z baku pompować to zaczyna odrazu brzęczeć ten zawór tak jakby paliwo ciśnienie schodziło i wtedy samochód musi pokręcić żeby zapalił. Jedno mnie jeszcze zdziwiło bo założyłem na podmianke używany zawór ciśnienia ten na listwie i auto na nim nie odpaliło dopiero na moim. Czy macie jakieś sugestie w czym może być problem. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pytanie podstawowe, to dsg czy manual ? A drugie pytanie czy powyżej tej stówy ma siłę iść dalej ? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Autko to manual skrzynia sprzęgło dwumas cisza jest ok. Ciężko ma Właśnie powyżej 100km się rozpędzić nie idzie tak żwawo jak kiedyś. Ewidentnie jest coś z paliwem za mało. Tak jak mówię brzęczy pompa wtryskowa bo ma za malo paliwa. Jak załączy się pompa w baku na chwile przy zapłonie to jest cisza lecz jak przestaje pompować to takjabky schodziło paliwo i zaczyna brzęczeć. Podnosiłem kanapę z tylu i słychać jak pompa chodzi na uruchomionym silniku. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Terms of Use oraz Privacy Policy