Skocz do zawartości
enriquez

Keyless Go & Start

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Czy ja dobrze rozumuję, że wyposażając samochód w klamki, podłączając do kessy i kodując uzyskam funkcjonalność otwierania bezkluczykowego auta?

Analizując schemat, wszystkie anteny już są w aucie, brakuje tylko klamek drzwi. Może mnie ktoś naprostować?

Tak, wiem - mogą ukraść na walizkę, ale przyzwyczaiłem się i mi tego teraz brakuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w instrukcji pojazdu  jest opis jak keyless tymczasowo wyłączyć  i wtedy walizka nie pomoże - trzeba przyciskiem z klucza otworzyć samochód . To może być przydatne gdy zostawiasz gdzieś samochód po za swoim garażem na kilka dni 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Źle mnie zrozumiałeś. Ja tego nie mam w Passacie, a chcę mieć. Sprawy typu że ukradną mnie nie interesuje. Chcą to i tak ukradną. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem wiem. a dodałem od siebie tylko apropos metody na walizkę. Jak zrobisz to o czym pisałem to walizka do niczego się nie przyda. No ale wiadomo że to nie jest jedyna metoda więc dla chcącego nic trudnego ;)  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zerknij co tam w kodowaniu jest 

 w PQ dało się wyłączyć czujniki w klamkach, ale anteny z klamek musiały byc 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2019 o 07:02, enriquez napisał:

Witam.

Czy ja dobrze rozumuję, że wyposażając samochód w klamki, podłączając do kessy i kodując uzyskam funkcjonalność otwierania bezkluczykowego auta?

Analizując schemat, wszystkie anteny już są w aucie, brakuje tylko klamek drzwi. Może mnie ktoś naprostować?

Tak, wiem - mogą ukraść na walizkę, ale przyzwyczaiłem się i mi tego teraz brakuje.

Tak jezeli masz juz palenie z przycisku to tak mozesz to miec. Wymiana 05 bo HW nie wspiera klamek i najprawdopodobniej wymiana kluczy ale to nie na 100%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to słabo i to bardzo. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Chciałem dołożyć bez kluczykowe otwieranie. Rozmawiałem z firmą, która robi tego typu zmiany, ale stwierdzili, że na chwilę obecną się nie da. Problemem jest konieczność podłączenia dodatkowych anten, a ich ilość jest podobno powiązana z VIN-em i na razie nikt nie wie jak to zrobić. Szukałem na zagranicznych forach i nie udało mi się namierzyć nikogo kto to zrobił. Jeżeli ktoś byłby w stanie to ogarnąć to chętnie zlecę taką modyfikację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, enriquez napisał:

No to słabo i to bardzo. 

etam słabo 

Klucze trzeba douczyć ponownie  zeby modół kessy się  naumiał ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 2.07.2019 o 20:32, tjacek napisał:

Cześć,

Chciałem dołożyć bez kluczykowe otwieranie. Rozmawiałem z firmą, która robi tego typu zmiany, ale stwierdzili, że na chwilę obecną się nie da. Problemem jest konieczność podłączenia dodatkowych anten, a ich ilość jest podobno powiązana z VIN-em i na razie nikt nie wie jak to zrobić. Szukałem na zagranicznych forach i nie udało mi się namierzyć nikogo kto to zrobił. Jeżeli ktoś byłby w stanie to ogarnąć to chętnie zlecę taką modyfikację.

Musiałbyś mieć wszystkie klamki nowe z keyess, dwie anteny w podłodze i jedną chyba w bagażniku oraz instalacje i sterowniki do tego. Za dużo roboty, a z otwieraniem w pilocie też da się jakoś żyć. Szkoda zachodu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się do tematu.

Rozeznałem już temat z klamkami, wiązkami, modułem keyless. Jeszcze nie wiem jaki moduł komfortu najniższy byłby OK dla takiego rozwiązania.

To co udało mi się ustalić to:

Klamka keyless lewa: 3V0 837 205

Klamka keyless prawa: 3V0 837 206

Wiązka keyless lewa: 5NC 971 161

Wiązka keyless prawa: 5NC 971 162

Moduł keyless: 3Q0 959 435

 

Poszukuję wiedzy na temat:

numer modułu komfortu, najniższy numer jaki

numeru anteny w tylnym zderzaku,

numeru wiązki do anteny z tylnym zderzaku

jakie modyfikacje w kodowaniu VAG

numer kluczyka przystosowanego do keyless

 

Znikoma wiedza na ten temat jest na forach. Znalazłem jedynie, krótki film na yt:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co to badziewie montować. 

Ja mam problem jak to gówno zepsuć ,lub wyłączyć. 😁

Przez to badziewie trzeba klucze trzymać w domu w pudełku metalowym, lub nosić w pokrowcu z folii aluminiowej. 😭

Jak komuś zależy na aucie ,bo ma dobre i nie zadowoli się ochłapami ,które firma ubezpieczeniowa odda za auto skradzione ,to trzeba to gówno jakoś zepsuć .

Nawet nie musi się posłużyć drogim łamakiem ,który potrafi się niekiedy złamać i narazić złodzieja na koszty kupna nowego ,wsiada jak do swego i tyle go widzieli i moje auto z nim.😭

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Gazpacio napisał:

Podepnę się do tematu.

Poszukuję wiedzy na temat:

numer modułu komfortu, najniższy numer jaki

numeru anteny w tylnym zderzaku

numeru wiązki do anteny z tylnym zderzaku

 

Anteny:
- 5K0962132A/B (wnętrze
- 5K0962131 (belka zderzaka)

Wiązki raczej poszukaj na aliexpress.

Do rozeznania kodowanie całości i powiązanie z kluczykami.

Wbrew pozorom nie taki prosty temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności