Jump to content
Sign in to follow this  
enriquez

Keyless Go & Start

Recommended Posts

Witam.

Czy ja dobrze rozumuję, że wyposażając samochód w klamki, podłączając do kessy i kodując uzyskam funkcjonalność otwierania bezkluczykowego auta?

Analizując schemat, wszystkie anteny już są w aucie, brakuje tylko klamek drzwi. Może mnie ktoś naprostować?

Tak, wiem - mogą ukraść na walizkę, ale przyzwyczaiłem się i mi tego teraz brakuje.

w instrukcji pojazdu  jest opis jak keyless tymczasowo wyłączyć  i wtedy walizka nie pomoże - trzeba przyciskiem z klucza otworzyć samochód . To może być przydatne gdy zostawiasz gdzieś samochód po za swoim garażem na kilka dni 

Źle mnie zrozumiałeś. Ja tego nie mam w Passacie, a chcę mieć. Sprawy typu że ukradną mnie nie interesuje. Chcą to i tak ukradną. 

wiem wiem. a dodałem od siebie tylko apropos metody na walizkę. Jak zrobisz to o czym pisałem to walizka do niczego się nie przyda. No ale wiadomo że to nie jest jedyna metoda więc dla chcącego nic trudnego ;)  

zerknij co tam w kodowaniu jest 

w PQ dało się wyłączyć czujniki w klamkach, ale anteny z klamek musiały byc 

Dnia 24.06.2019 o 07:02, enriquez napisał:

Witam.

Czy ja dobrze rozumuję, że wyposażając samochód w klamki, podłączając do kessy i kodując uzyskam funkcjonalność otwierania bezkluczykowego auta?

Analizując schemat, wszystkie anteny już są w aucie, brakuje tylko klamek drzwi. Może mnie ktoś naprostować?

Tak, wiem - mogą ukraść na walizkę, ale przyzwyczaiłem się i mi tego teraz brakuje.

Tak jezeli masz juz palenie z przycisku to tak mozesz to miec. Wymiana 05 bo HW nie wspiera klamek i najprawdopodobniej wymiana kluczy ale to nie na 100%

No to słabo i to bardzo. 

Cześć,

Chciałem dołożyć bez kluczykowe otwieranie. Rozmawiałem z firmą, która robi tego typu zmiany, ale stwierdzili, że na chwilę obecną się nie da. Problemem jest konieczność podłączenia dodatkowych anten, a ich ilość jest podobno powiązana z VIN-em i na razie nikt nie wie jak to zrobić. Szukałem na zagranicznych forach i nie udało mi się namierzyć nikogo kto to zrobił. Jeżeli ktoś byłby w stanie to ogarnąć to chętnie zlecę taką modyfikację.

1 godzinę temu, enriquez napisał:

No to słabo i to bardzo. 

etam słabo 

Klucze trzeba douczyć ponownie  zeby modół kessy się  naumiał ;)

Dnia 2.07.2019 o 20:32, tjacek napisał:

Cześć,

Chciałem dołożyć bez kluczykowe otwieranie. Rozmawiałem z firmą, która robi tego typu zmiany, ale stwierdzili, że na chwilę obecną się nie da. Problemem jest konieczność podłączenia dodatkowych anten, a ich ilość jest podobno powiązana z VIN-em i na razie nikt nie wie jak to zrobić. Szukałem na zagranicznych forach i nie udało mi się namierzyć nikogo kto to zrobił. Jeżeli ktoś byłby w stanie to ogarnąć to chętnie zlecę taką modyfikację.

Musiałbyś mieć wszystkie klamki nowe z keyess, dwie anteny w podłodze i jedną chyba w bagażniku oraz instalacje i sterowniki do tego. Za dużo roboty, a z otwieraniem w pilocie też da się jakoś żyć. Szkoda zachodu...