Skocz do zawartości
bimbol

Pełny opis kontrolek wyświetlających się na liczniku w 3B!!

Rekomendowane odpowiedzi

to musisz odpiąc kostke i zobaczyc czy tam nie ma wody. Z czyms podobnym sie moj brat zmagał.

Jest to jakiś pomysł. Dzięki jutro sprawdzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego mi się cały czas pali kontrolka otwartych drzwi? Nawet jak są zamknięte w ogóle nie gaśnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego mi się cały czas pali kontrolka otwartych drzwi? Nawet jak są zamknięte w ogóle nie gaśnie.
Prawdopodobnie padły Ci krańcówki w drzwiach, jest o tym na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Prawdopodobnie padły Ci krańcówki w drzwiach, jest o tym na forum.

 

sory ale gdybym mógł to znaleźc wcześniej to bym nie pisał tego posta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Dzięki

 

a jeżeli mi działają tam te przyciski w dzrzwiach i pali się lampka na dole tylko głośnik nie działa, to też mogą byc te krańcówki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
<br />

<br />

Dzięki<br />

<br />

a jeżeli mi działają tam te przyciski w dzrzwiach i pali się lampka na dole tylko głośnik nie działa, to też mogą byc te krańcówki?

Tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może mi ktoś powiedzieć co powinno wyświetlać się na tym wyświetlaczu bo tam mam tylko niebieskie tło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może mi ktoś powiedzieć co powinno wyświetlać się na tym wyświetlaczu bo tam mam tylko niebieskie tło 2743302735.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
może mi ktoś powiedzieć co powinno wyświetlać się na tym wyświetlaczu bo tam mam tylko niebieskie tło [ATTACH=CONFIG]91654[/ATTACH]

 

Biegi, bo jest to licznik od automatu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !!

 

W załączniku przesyłam zdjęcie swoich zegarów.

 

Chodzi mi o tą pozycję - 15. [center:d7c12b1694]UKŁAD HAMULCOWY[/center:d7c12b1694]

*Lampka sygnalizująca zapala się po zaciągnięciu hamulca ręcznego oraz jeśli ów hamulec jest nadal zaciągnięty przy pręd. >6km/h, to dodatkowo słyszymy pojedynczy sygnał dźwiękowy oraz zauważamy info na komputerze.

*Lampka sygnalizująca zapala się przy zbyt niskim poziomie płynu hamulcowego

 

Płyn hamulcowy jest. Poza tym u mnie po zaciągnięciu hamulca ręcznego pojawia się kontrolka jak w poz. 15 ale z literą "P" a nie z "!"

 

Cały czas miga kontrolka z "!". Przy włączeniu zapłonu wydawany jest potrójny sygnał dźwiękowy. Komputer błędu nie widzi. Czy ktoś wie dlaczego ta kontrolka miga? Jakieś pomysły?

 

Pozdrawiam

DSC_0073.jpg

Edytowane przez marcin3jp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Malo płynu hamulcowego, uszkodzony czujnik w zbiorniczku, uszkodzona instalacja do czujnika poziomu w zbiorniczku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko,

Czy każde TDi FL miało kontrolke pod kontrolką od ESP, chodzi o pomarańczowy silniczek ( chyba lampka ostrzegawcza spalin ) ? W moim jest a u Taty w 2003 wogóle się nie zapala i nie widac jej obrysów? Możliwe to jest że jej nie ma?

 

Mi jak spadło podcisnienie ostatnio to najpierw migała a potem już stale świeciła.

Edytowane przez sledziu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie czy jest taka opcja że mój pasek przerobiony anglik nie miał kontrolki od ręcznego 99r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
panowie czy jest taka opcja że mój pasek przerobiony anglik nie miał kontrolki od ręcznego 99r

Pewnie,że jest.Podczas przekładania czujnik nie został podpięty...;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
panowie czy jest taka opcja że mój pasek przerobiony anglik nie miał kontrolki od ręcznego 99r

 

Nie ma takiej możliwości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie odnośnie licznika. oglądałem kilka filmów na YT i po przekręceniu kluczyka słychać było przerywany sygnał dźwiękowy. jest to w każdym liczniku czy tylko wybrane modele mają taką funkcję? bo u mnie nic się nie dzieje a chciałbym żeby ten sygnał jednak się pojawiał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie odnośnie licznika. oglądałem kilka filmów na YT i po przekręceniu kluczyka słychać było przerywany sygnał dźwiękowy. jest to w każdym liczniku czy tylko wybrane modele mają taką funkcję? bo u mnie nic się nie dzieje a chciałbym żeby ten sygnał jednak się pojawiał

 

pokaż któryś z tych filmików

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanie jak otworze klapę bagażnika to pojawia mi się samochodzik z otwartymi drzwiami,tak powinnło być

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności