Skocz do zawartości
bimbol

Pełny opis kontrolek wyświetlających się na liczniku w 3B!!

Rekomendowane odpowiedzi

Wyczyściłem temat.

Proszę nie zadawać tu pytań typu - zgasła/zapaliła mi się kontrolka X - co robić?

Temat ten ma charakter informacyjny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość polo144

Mam Passata 1,9 3b2 z lipca 2000:). Nie zapalają mi sie kontrolki Tempomatu nawet jeśli jest on włączony, Nie pali sie także kontrolka zapietych pasów, otwartych drzwi i klapy:669:.Czy to możliwe ze zostały one wyłączone??? Czy można je jakoś włączyć???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie pali sie także kontrolka zapietych pasów, otwartych drzwi i klapy:669:.Czy to możliwe ze zostały one wyłączone??? Czy można je jakoś włączyć???

 

Nie było w tych wersjach kontrolki zapiętych pasów. Otwarcie drzwi/klapy było dopiero w 3BG.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość polo144

Dzięki za informacje. A co z kontrolka tempomatu??? Była juz???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli był tempomat to była i kontrolka ;) jesli temnpomat został dołożony to trzeba aktywować ta kontrolkę/funkcję vagiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

A powiedzcie mi co to za kontrolka ponieżej 20km/h stopki na prędkkościomierzu.

Jest okrągła ale nigdy się nie zapala i w książce też nie am opisane od czego ona jest.?

Przeszukałem wszystkie posty i nie znalazłem do czego ona ma być.

Czy ktoś wie????

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Remix, tez ją mam i też nie wiem do czego jest, własnie zajrzałem tutaj żeby zadac to samo pytanie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez ją mam i nie wiem od czego ona jest.może ktoś nas oświeci.pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Krawcol
A powiedzcie mi co to za kontrolka ponieżej 20km/h stopki na prędkkościomierzu.
Remix, tez ją mam i też nie wiem do czego jest, własnie zajrzałem tutaj żeby zadac to samo pytanie....

Lampka ostrzegawcza spalin silnika... W niektorych silnikach swieci ona przed uruchomieniem silnika-w jednostce 1.9 TDI nie swieci przed uruchomieniem silnika :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krawcol wybawco, wkońcu wyjasniłes tajemnice;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja serdecznie dziękuję za info:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Snorri

Mam od paru dni passata, który ma kontrolki rozmieszczone w sposób nie pasujący do opisanego. Załączam zdjęcie. Czy ktoś mi może powiedzieć co to za wersja ???

 

 

i685648.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DamageMaxik
Mam od paru dni passata, który ma kontrolki rozmieszczone w sposób nie pasujący do opisanego. Załączam zdjęcie. Czy ktoś mi może powiedzieć co to za wersja ???

 

 

i685648.jpg

 

Mam tak samo w pasku 1.6 Basic 1997. Spisz z ksiazki serwisowej kody producenta cos w styli AXO itp. i wrzuc te kody rodzielone znakiem ; do tego dekodera. Dowiesz sie jakie wyposazenie etc. http://igorweb.org/equidec/Default.aspx

 

Okazuje sie ze co pasek to inne rozmieszczenie kontrolek. Dopiero po obejrzeniu innych zdalem sobie sprawe jak ubogą wersje mam... za to nic sie nie psuje poza mikroprzełącznikami w drzwiach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kear

No właśnie :) mój 1.6 Basic '98 a kontrolka poduszki np. na lewym zegarze :)

404f80cb97d91144.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No właśnie :) mój 1.6 Basic '98 a kontrolka poduszki np. na lewym zegarze :)

Ja tą kontrolkę mam na prawym zegarku. W sumie to wychodzi na to, ze juz od roku '98 - ich rozmieszczenie sie trochę pozmieniało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Lampka ostrzegawcza spalin silnika... W niektorych silnikach swieci ona przed uruchomieniem silnika-w jednostce 1.9 TDI nie swieci przed uruchomieniem silnika

__________________

 

u mnie sie nie świeci ale świeci sie EPC i gaśnie z chwilą zapalenia silnika.

 

 

 

tzn. że w benzyniakach nie świeci sie. tak rozumuje jak sie myle to poprawcie.pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Krawcol
u mnie sie nie świeci ale świeci sie EPC i gaśnie z chwilą zapalenia silnika.

 

tzn. że w benzyniakach nie świeci sie. tak rozumuje jak sie myle to poprawcie.pozdro

Kontrolka EPC dotyczy tylko silnikow benzynowych, tak samo jak kontrolka swiec zarowych dotyczy tylko diesla :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kiju
Mam od paru dni passata, który ma kontrolki rozmieszczone w sposób nie pasujący do opisanego. Załączam zdjęcie. Czy ktoś mi może powiedzieć co to za wersja ???

 

 

i685648.jpg

Witam, mam taki sam uklad kontrolek i teraz pytanko. Po przekreceniu kluczyka pojawiaja sie 3 sygnaly dzwiekowe i najdluzej pali sie kontrolka centralna z tym wykrzyknikiem (uklad hamulcowy). Zadna z kontrolek sie nie swieci juz po chwili. Czy to oznacza niski poziom plynu hamulcowego?? Nie sa to klocki bo nie sa podlaczone u mnie, ani nie jest to zaciagniety hamulec reczny ( bo tego oznacza kontrolka na prawym zegarze z litera P). Dodam ze te 3 dzwieki po przekreceniu kluczyka pojawiaja sie tylko po dluzszym postaju np. po nocy. A potem w ciagu dnia po krotkich postojach juz tego nie ma.

Z gory dziekuje za wszelkie rady.

Pozdrawiam

Kiju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Krawcol
Czy to oznacza niski poziom plynu hamulcowego??

Najlepiej bedzie jesli sprawdzisz, ale mysle, ze moze to byc wlasnie niski poziom plynu...

A potem w ciagu dnia po krotkich postojach juz tego nie ma

Bo zapewne wzrasta cisnienie w ukladzie hamulcowym :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No właśnie :) mój 1.6 Basic '98 a kontrolka poduszki np. na lewym zegarze :)

404f80cb97d91144.jpg

ja mam pytanie dotyczace wyswietlacza po środku czy wyświetla on w kazdej wersji spalanie i temperature bo u mnie nic sie tam nie pali mam tak jak na tym foto te kontrolki ale nic po za tym żadnego info o srednim spalaniu etc .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności