Skocz do zawartości
dzunio76

Oświetlenie anbilight w passat B8 GTE

Rekomendowane odpowiedzi

Mam w moim passacie GTE 2016r  oświetlenie anbilight , barwy niebieskiej w listwach i białe w klamkach i białe oświetlenie na nogi bez możliwości zmiany ustawień kolorów tylko jaśniej - ciemniej .Dodam tylko że mam system  infotainment Discovery Media ( ten z mniejszym wyświetlaczem)    

Pytanie moje brzmi czy da się zakodować przy użyciu obdeleven albo vcds chociażby tego trzykolorowego pakietu anbilight ?? A może 10 kolorowego pakietu??? 

Próbowałem dzisiaj trochę się bawić z kodowaniem i zrobiłem według instrukcji ale bez rezultatu , nigdzie nie znalazłem instrukcji kodowania dla trzykolorowego pakietu? Może ma ktoś jakieś pomysły na kodowanie albo jakieś instrukcję

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolorowy ambient wszedł w drugiej połowie 2016 r. jako MY2017 chyba dopiero.

Przedtem był tylko biały dostępny.

Nie zakodujesz kolorów do białego, tam nie ma kolorowych diód.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, saper_wroc napisał:

Kolorowy ambient wszedł w drugiej połowie 2016 r. jako MY2017 chyba dopiero.

Przedtem był tylko biały dostępny.

Nie zakodujesz kolorów do białego, tam nie ma kolorowych diód.

Może i fakt że anbilight wszedł w roku modelowym  2017r ale ja mam w listwach niebieski kolor a mój jest z czerwca 2016r???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A świeci ci się listwa na desce rozdzielczej razem z listwami w drzwiach?

Jesteś pierwszym właścicielem auta?

Może to autorskie rozwiązanie poprzedniego właściciela.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, saper_wroc napisał:

A świeci ci się listwa na desce rozdzielczej razem z listwami w drzwiach?

Jesteś pierwszym właścicielem auta?

Może to autorskie rozwiązanie poprzedniego właściciela.

Nie świeci mi listwa na desce ?,świeca tylko w drzwiach,ale widziałam w innych passatach GTE takie same rozwiązania to jest orginalne wyposażenie jakaś taka opcja, jestem drugim właścicielem ale nie sądzę żeby ktoś coś przerabiał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie świeci ci listwa na desce to jest to pakiet ambient jednokolorowy - być może GTE miał niebieskie listwy, nie wiem - ale na pewno fabrycznie nie był to zestaw w którym można zmieniać/dodawać kolory programowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie GTE mają Ambient w kolorze niebieskim ( tak jak wiele innych akcentów związanych z napędem hybrydowym ) jednak nie są to diody RGB i nie ma możliwości zmiany ich koloru poprzez kodowanie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności