Skocz do zawartości
zaba141

Podłączenie tylnych szyb elektrycznych b6

Rekomendowane odpowiedzi

Witam panowie potrzebuje porady gdzie się wpiąć can h i can l oraz zasilanie oraz masa szyby ?? Cała blachę już włożyłem szybę podniosłem na krótko i jak by ktoś chciał to zrobiłem se schemat przełożenia kabelków w inne piny aby chodził zamek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podaj numery modułów, bo były 2 wersje połączeń - do CAN i do LIN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kurcze, wiem że są 2 kolorowe kable i 2 od sterownika zasilające. Blacha z całą ze wszystkim z 2005 roku

Edytowane przez zaba141

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podaj nr sterownikow przod I tyl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, zaba141 napisał:

z 2005 roku

Czyli przed zmianą. Ok. Zasilanie obu sterowników z bezpiecznika SD23 (skrzynka w kabinie po prawej stronie). Masa z najbliższego punktu masy czyli odpowiednio na dole słupka B po obu stronach - zwykle jest to połączenie typu "oczko" na śrubę M6.

Pozostałe kabelki czyli CAN (pomarańczowo-zielony i pomarańczowo-brązowy) łączysz byle gdzie do magistrali komfortu (poznasz po tych samych kolorach). Tę magistralę znajdziesz w okolicach słupa A (skąd idzie do przednich sterowników). Połączenie robisz równoległe.

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, też chcę zamontować elektryczne szyby z tyłu i mam kilka pytań.

W którym miejscu zaczyna się instalacja do tylnych słupków/ drzwi którą muszę wymienić?

Czy oprócz panelu na drzwiach kierowcy muszę wymieniać wiązkę w drzwiach? Jeśli tak to czy instalacje która idzie do drzwi kierowcy też będzie do wymiany? Mój passat jest z 2009r

pozdrawiam

Edytowane przez sebastian89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jest ktos w stanie pomoc w podlaczeniu zamka w tylnych drzwiach (Passat b6 2010r)? chodzi mi o to z pod jakich pinow we wtyczce sterownika drzwi do jakich pinow we wtyczce zamka dochodzi te 6 bialych kabelkow? Doposazam tylne drzwi w elektryczne szyby i musze przerobic kable od zamka gdyz jak do tej pory szly one ze slupka a w zakupionej elektryce ida one z modulow. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za szybka odpowiedz i przeniesienie tematu w odpowiednie miejsce. Wlasnie o to chodzilo dzieki za pomoc.

Edytowane przez Szarman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności