Skocz do zawartości
sylwu

Lampy DEPO - nie świecą ledy...

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Kupiłem sobie lampy na przód Depo z paskiem led. Są one używane, ale sprzedający zarzekał się że są 100% sprawne. Dzisiaj wziąłem się za montaż ale okazało się, że ledy nie świecą :( ani prawa ani lewa. mam coś takiego jak to https://allegro.pl/oferta/lampy-vw-passat-3bg-00-04r-daylight-led-depo-chr-7487229107

wydaje mi się że wszystko podpiąłem prawidłowo i powinno to działać plug&play..

może być że moduł/przetwornica która jest w lampie jest uszkodzona?? jest sposób by to sprawdzić?

dodam ze te ledy powinny świecić zamiast postojowych, w ori lampach postój świeci.

będę wdzięczny za wszelkie porady

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co na to sprzedający?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, marcin_pesel napisał:

Co na to sprzedający?

mowi ze u niego dzialaly bez problemu.

okazuje sie ze po podlaczeniu lampy pali bezpiecznik od swiatel postojowych. ktos ma jakis pomysl?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedna czy obie lampy palą bezpieczniki? Sprawdzałeś miernikiem kostkę lampy czy ledy powodują zwarcie? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem juz rozwiazany, ale napisze dla potomnych. okazalo sie ze moduly/przetwornice sa padniete. doszukalem w necie ze te paski potrzebuja 31v. znalazlem zasilacz z drukarki 31v, podlaczylem na krotko i zaswiecily. jedyne moduly ktore znalazlem to na olx w cenie 100 za sztuke. ja kupilem najprostsza przetwornice stepup z allegro za 6zl/szt 

https://allegro.pl/oferta/przetwornica-step-up-xl6009e1-8040172714?utm_source=facebook&utm_medium=app_share&utm_campaign=AndroidShowitemShare

ustwilem przetwornice na 31v, podlaczylem i wszystko hula :D

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 1.08.2019 o 17:26, sylwu napisał:

ja kupilem najprostsza przetwornice stepup z allegro za 6zl/szt 

Dopóki wilgoć Ci do tego się nie dostanie... Wtedy będą fajerwerki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności