Skocz do zawartości
kamcio1000

Zamek drzwi prawy nie zamyka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich ?

Problem Mam mianowicie nie chcą się zamykać drzwi prawe przód, auto stoi 3 tydzień u elektryka, Ja siedziałem nad tym parę tygodni ale się poddałem sprawa wygląda następująco. Nie mogę zamknąć prawych drzwi w tej chwili został wymieniony moduł komfortu, przeczytałem na forum ze często ulega zalania, a jakiś czas temu zalewało  mi właśnie prawą str. więc wymieniłem, zamek wymieniony i sprawdzony na 3 innych które działają dalej nie zamyka ? , wiązka rozpruta, kable sprawdzone, styki w drzwiach sprawdzone, styki w zamku itd aż do komfortu, sterownik ten przy szybach też sprawdzony, podmieniony i też nic, z tego co rozmawiałem elektryk mówi że Can świruje jak dobrze pamiętam, i nie chce zamknąć drzwi, przez to elektryk odłączył chyba wszystko w aucie co sie dało czyli panel climy, zegary, radio, odłączył szyby żeby sprawdzić czy inne komponenty nie zakłócają pracy Can, odłączył wszystko bo nie był pewien czy one nic nie zakłócają,bo wymieniałem wszystkie diody na białe w tych podzespołach (żeby nie było po ich wymianie wszystko działało OK ) Komfort zaprogramowany na nowo, reszta drzwi działa a PP nadal nie? Prąd dochodzi.

W aucie już wymieniono wcześniej borndez, getaway no i teraz komfort 

Może jakaś porada w dobrą stronę idąca ? Nie mam już pomysłów, może ktoś z was będzie miał ?

Z góry dzięki za pomoc.

Edytowane przez kamcio1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co nikt nie pomoże?!

Elektryk sprawdził okablowanie okazuje się że sygnał zamykania i otwierania znajduje się w innych kablach niż powinno być, połączył zamek besposrednio do komfortu ale jak dla nie to nie rozwiązanie do końca dobre. Kodowania spisane od innego paska i dalej nic! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności