Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszytkich, taka sprawa, że na obiegu wewnetrznym wentylator ladnie działa nawiew jest ze wszystkich kratek tak ja powinno tak jak ustawiłem, grzeje chłodzi jest okej, natopmiat po zalaczeniu obiegu zewnetrznego slychac pracę wentylatora ale jakby cos blokowalo to powietrze ze nie moze sie dostac do kabiny. Ktos wie co to moze byc? ktora klapka odpowiada za to? moze jest jakas szansa ja recznie podsniesc moze to rozruszać albo zostawic w pozycji otwartej dla obiegu wewnetrznego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdejmij schowek i sprawdź jak zachowują się silniczki od klimatornika. Po wyjęciu w górnej czesci będziesz miał dwa silniczki - i tam tkwi twój problem. Zobacz jak one działają, który się przycina. Możliwe że padł potencjometr...

 

VCDS-em też można to sprawdzić w blokach pomiarowych, i nie nie trzeba rozbierać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Mam u siebie podobny problem jak kolega. Też po przełączeniu z obiegu zew. na wew. zamyka się jakaś klapka i blokuje przepływ powietrza. Jak ustawie temp. Na "LO" to się otwiera i wieje wiatrem. Jak przełącza na "ECON" też zamyka bez względu na ustawienie temp. Żeby wiało wiatrem musi być wyłączone "ECON", temp. na "LO" lub dowolna  temp. ale włączony obieg wew. Nie wydaje mi się żeby coś się przycinalo bo przy przełączeniu obiegi wew. na  zew. i odwrotnie wszystko chodzi ale nie tak jak powinno. Ma ktoś jakiś pomysł gdzie w ogóle szukać? Bo coraz chlodniej na dworze i szyby parują niemiłosiernie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności