Jump to content
Sign in to follow this  
karolek_ust

TYLKO NIE MÓW NIKOMU | dokument Tomasza Sekielskiego

Recommended Posts

Cała prawda o pedofilach w kościele. I prawie jakie tam panuje

• Like 1

Obejrzałeś całe? Jakie wnioski? Film mówi jaki jest stosunek ilości chorych księży do zdrowych i zestawia to z innymi grupami, zawodami czy pierze mózgi gimbazie i przedstawia Kościół jako wylęgarnię pedo i homo?  

Porusza jakieś nowe sprawy czy powtarza to wszystko co już zostało powiedziane i koloryzuje? Kontynuuje nagonkę na KK czy obiektywnie stwierdza fakty?

19 minut temu, StreamHD napisał:

Kontynuuje nagonkę na KK czy obiektywnie stwierdza fakty?

Całego nie oglądałem, ale kilka fragmentów karze mi domniemać, że jednak "obiektywnie stwierdza fakty", przecież tam są jednak wywiady z księżmi, którzy mówią to co mówią.

Glownym problemem jest caly zinstytucjonalizowany system ukrywania pedofili, przenoszenia ksiezy gdzies w ukrycie, czy wysyłania na zagraniczne misje...

Niestety, sam nasz JP2 ma sporo winy w tym wszystkim, bo to za jego kadencji powstał tajny dekret nakazujący tuszować wszystkie zbrodnie.

@StreamHD mysle, ze nie chodzi o nagnonke na KK, a raczej ukazanie bierności "przełożonych" i filtrowaniu tego co Franciszek każe robić.

PS. Znałem jednego chłopaka z biednej rodziny, którzy byli ostro katolicy, najpierw ministrant, potem jakos dziwnie w szkole wycofany itd, potem byl "kościelnym", skończył jako zakonnik.
Był ode mnie pare lat starszy i nie do końca rozumiałem teksty jego współrowiesników o tym co zrobił za te nowe ciuchy.

Niestety, po latach wyszło co i dlaczego...

PS. Ja nie moge w ogole przebywac tam, ostatnio jak musiałem być na chrzcie (na wsi), i słyszałem teksty o tym że demonizuje się kościół i że to dzięki kościołowi nam sie teraz takk w polsce dobrze zyje, to myslalem ze wstane i powiem, za darmo sie WAs nie demonizuje.

Nie twierdze ze wszyscy sa tacy, bo napewno pojedynczy ksieza z powolania są, niestety w "kierownictwie" siedze zadufane, zachlane otyłe mordy które to tworzą taki a nie inny obraz kościoła.

PS. Zauważ ze u nas sie o tym nie wspominało kiedy to to Franciszek, kazal wszystkim odrzucic bogactwo i pyche, zyc skromnie i dawac swoja postawa przyklad....

Helllo Papa Franko lata cywilnym autami, a nasi? Złote a skromne...

To instytuacja które potrzebuje totalnej reformacji od 0, to banda aparatczyków którzy mieli haki z sebecji na kolegów, i dzieki temu mogli wskoczyc wyzej i wyzej.

Zreszta ponoc cała ta instytucja talk wygladda ze kazdy na kazdego coś ma.

• Like 2

golden87 słusznie prawisz, nie mam nic w barku bo już bym Ci polewał :super:.

13 minut temu, karolek_ust napisał:

Mafia i tyle ;D

I Ratzinger chciał chyba na serio coś z tą mafią zrobić, skoro go zdjęli ze stanowiska i wysłali na przymusowy urlop.

Poczytałem troche dokladniej i zgłebilem temat, i faktycznie tylko Ratzinger chchciał reformy dogłębnej dlatego tak szybko go zdjęto,

Niestety za kadencji Papa Franko, wiekszosc zdegradowanych przez Ratzingera wrocila w laski...

Takze, możne PR robi dobry tą skromnością ale swoje ma za uszami...