Skocz do zawartości
lykaw4

Prośba o Analize Logów

Rekomendowane odpowiedzi

700570972_logidynamicznegrup011003008.thumb.png.63d5fb9670b05c7b4b0833c29fa546c3.pngCześć!

Często mam problem z brakiem mocy (szczególnie odczuwalne na niskich obrotach gdzie lubi zgasnąć). Brak błędów na silniku.

Podejrzewam przepływomierz lub gruszkę albo zmienna geometria (gdy przez wężyk od gruszki turbo wciągałem powietrze ustami jakoś z pomocą dociskania palcem sztangi doszła do góry ale na początku nie opadła płynnie- zawiesiła się a była wymieniana na używaną mimo iż kazałem na nową wymienić) ale wolę się poradzić was. Czy te logi pozwolą na zdiagnozowanie ewentualnych problemów? Jeżeli jest taka potrzeba mogę jutro zrobić na innych kanałach. 

logi statyczne kanału 003 zrobiłem dwukrotnie z uwagi na fakt, że po robieniu dynamicznych gdy zatrzymałem samochód przepływ powietrza utrzymywał się na zbyt wysokim poziomie i kilka razy tak już zauważyłem ale zawsze lekkie wciśnięcie gazu i wartości spadały do prawidłowych. Dodaje, że obroty silnika zmieniłem z 819 na 890.

 

obraz.thumb.png.40d8593750cdc1b4f5789027309d1a29.pngobraz.thumb.png.dcdea8205cb27e15c1e5b008e713b96c.pngobraz.thumb.png.6d58eb4d096c434f2234d7ae4876a97f.png

  

dynamiczne 011, 003, 008.xls

logi dynamiczne 011.xls

statyczne 003 po przegazowaniu.xls

statyczne 003 przed przegazowaniem.xls

Edytowane przez lykaw4
Zmiana tematu na prośbę- dla jasności

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy nikt nie wie co może być przyczyną tego niedoładowania? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności