Skocz do zawartości
Matiz4

Wtyczki do b6 z b7

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie robię przekładke wnętrza w B6 na to z B7 i potrzebuje numery wtyczek z Passata b7, do zegarka analogowego, do wł świateł awaryjnych, i do przycisków koło lewarka do lewej i prawej strony. I tylko W ASO je można kupić czy gdzieś jeszcze mi się uda je zdobyć?? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do paneli obok lewarka: 7L6972726B (prawa) i 7L6972726 (lewa). Konektory 000979009

Do zegarka może być ta: MQS 3PIN

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj..nr. wtyczki do zegarka to.1c0 973 119 b w ASO około 40-50 zł plus piny w internecie znalazłem 35 zł z przesyłką .Co do awaryjnych, myślałem że będzie to samo ale nie jest i także szukam. Dekory ,zegarek mam ale jeszcze nie wiem jak go podłączyć, czytam forum ale jakoś mi nie idzie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, nTomek napisał:

Do paneli obok lewarka: 7L6972726B (prawa) i 7L6972726 (lewa). Konektory 000979009

Do zegarka może być ta: MQS 3PIN

 

Dzięki za numery :) A numer wtyczki do wł świateł awaryjnych masz może jeszcze??? 

23 minuty temu, marcopol166 napisał:

Witaj..nr. wtyczki do zegarka to.1c0 973 119 b w ASO około 40-50 zł plus piny w internecie znalazłem 35 zł z przesyłką .Co do awaryjnych, myślałem że będzie to samo ale nie jest i także szukam. Dekory ,zegarek mam ale jeszcze nie wiem jak go podłączyć, czytam forum ale jakoś mi nie idzie..

Z tego co ja się orientowalem to trzeba mieć bebechy od b7 wtedy zegarek zadziała, a pomijać wymianę elektryki to można zrobić jak wiele ludzi czyli podłączyć pod stałe 12v i masę od radia o godzinie 12 i zegarek działa, ja robię moduł który może zadziała i nie trzeba będzie nic wymieniać a zegarek będzie działał normalnie tak jak się należy, ale co będzie z tego modułu to czas pokaże. Resztę możesz poczytać w temacie o zegarku 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na oko to taka: MQS 6PIN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj także dużo piszą na temat zegarka..

 

Kolego Tomek z tego co widzę to masz b7..czy możesz sprawdzić czy widziałeś ze to taka sama..bo jeśli tak to zaraz kupuję..?

15 minut temu, Matiz4 napisał:

Dzięki za numery :) A numer wtyczki do wł świateł awaryjnych masz może jeszcze??? 

Z tego co ja się orientowalem to trzeba mieć bebechy od b7 wtedy zegarek zadziała, a pomijać wymianę elektryki to można zrobić jak wiele ludzi czyli podłączyć pod stałe 12v i masę od radia o godzinie 12 i zegarek działa, ja robię moduł który może zadziała i nie trzeba będzie nic wymieniać a zegarek będzie działał normalnie tak jak się należy, ale co będzie z tego modułu to czas pokaże. Resztę możesz poczytać w temacie o zegarku 

 

Kolego jak ci się uda zrobić moduł to może od razu dwa.. oczywiście za opłatą ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, marcopol166 napisał:

1c0 973 119 b

Tak to prawidłowy numer wtyczki - z wyglądu to samo co ta na aledrogo.

Godzinę temu, Matiz4 napisał:

Z tego co ja się orientowalem to trzeba mieć bebechy od b7 wtedy zegarek zadziała

W B7 bramka Gateway ma dodatkowy interfejs LIN do zegarka, sterownika dachu i czegoś tam jeszcze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno LIN do dachu i zegarka, drugie do akumulatora i alternatora. Jeśli Gateway ma CAN-Extended ma wszystkie szyny LIN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś w które piny w które piny wpiąć oświetlenie i przycisk Set prawych przycisków panelu B7?? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pin3 ---------------------> Pin7 

Pin4 ---------------------> Pin14

Pin5 ---------------------> wypada (masa)

Pin6 ---------------------> Pin8 

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A rozgryzl ktoś jak zrobić by ręczny działał w dwie strony bo teraz działa tylko w górę, załączenie i wyłączenie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yep, EPB 3AA działa z pompą z B6 od 3c0XXX109D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Wolfe napisał:

Yep, EPB 3AA działa z pompą z B6 od 3c0XXX109D

Teraz EPB mam 3c8907801E, a pompę ABS 3C0 614109 AF, czyli tylko kupić EPB 3AA, a co z autohold z zegarow i trzeba dołożyć jeszcze jakieś przewody?? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo co ci dodatkowe przewody? Na tych gratach co masz teraz powinien ci AH działać z licznika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Wolfe napisał:

Bo co ci dodatkowe przewody? Na tych gratach co masz teraz powinien ci AH działać z licznika.

Teraz AH z licznika działa, tylko czy jak wymienię EPB na 3aa czy też będzie działało, chyba że wszystkie 3aa obsługują ? A pytanie czy po wymianie EPB na 3aa trzeba dokładać jakieś przewody by przycisk ręcznego działał w dwie strony, teraz mam wszystko rozgrzebane i dołożyć dwa przewody czy coś to nie problem :)

PS. Który będzie lepiej pasował 3AA907801H czy 3AA907801G?? 

I jeszcze czy pinologia wtyczki EPB 3C8 jest taka sama jak 3AA??

Edytowane przez Matiz4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności