Skocz do zawartości
zoneezonee

Jak wyjąc podsufitkę z B5 SEDAN ?

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie. Jak wyjąć podsufitkę z B5 SEDAN ?

Nie chodzi o rozkręcenie tylko jak już opuszczę to którędy ? Tylną klapą SEDANA ? Czy trzeba wycinać przednia szybę ?

Edytowane przez zoneezonee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U siebie wycinałem szybę bo nie dało rady wyciągnął podsufitówki bez przełamania jej (po przełamaniu zostaje widoczny ślad).

Gdybym nie miał porysowanej szyby to pewnie był złamał ją i wyciągnął przednimi drzwiami - trzeba tylko wyciągnął fotele :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, AndrzejP4 napisał:

U siebie wycinałem szybę bo nie dało rady wyciągnął podsufitówki bez przełamania jej (po przełamaniu zostaje widoczny ślad).

Gdybym nie miał porysowanej szyby to pewnie był złamał ją i wyciągnął przednimi drzwiami - trzeba tylko wyciągnął fotele :)

No to masakra !

Łamiesz ją w poprzek (nie w wzdłuż) ? Tak ?

Ps. Trzeba wyciągać oba przednie fotele ? Czy jeden wystarczy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zajrzyj do tematu z autem kolegi @seba obr

On w ostatnim czasie wyciągał podsufitkę w swoim sedanie i wątpię aby cokolwiek łamał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niczego nie łamałem, ALE trzeba zdemontować oba fotele, siedzisko kanapy, tunel środkowy i najlepiej byłoby wyjąć lewarek zmiany biegów. Podsufitkę wyjąłem przednimi drzwiami od strony pasażera. Robota dla dwóch osób żeby jej nie polamać. W każdym razie DA SIĘ wyjąć bez łamania ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie wyjąłem tylnymi drzwiami . Położyłem oba przednie siedzenia i wyszła bez problemu.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jakie wyciąganie siedzeń, łamanie podsufitki i przednia szyba .... 4h temu z auto-kasacji kupiłem podsufitkę, zdjąłem zagłówki położyłem siedzenia i weszła przez drzwi od pasażera. Tylko w środku nie ma miejsca podczas jazdy za wiele ale na krótki dystans można jechać. Pozdrawiam

Oczywiście mówię o sedanie

Edytowane przez tipp-ex
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności