Skocz do zawartości
Tomczosi

Wykaz części elektryczna klapa Variant

Rekomendowane odpowiedzi

Kto będzie tak mily i poda wykaz numerów części do montażu klapy elektrycznej do kombi wraz z otwieraniem poprzez ruch stopy pod zwierzakiem :-)

Zderzakiem;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do otwierania nogą potrzeba zdaje się (no chyba że źle pamiętam) pełnego keyless access - czyli wszystkie klamki w drzwiach z czujnikami jeszcze + anteny itp.

Edytowane przez saper_wroc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega Saper_wroc ma rację potrzebny jest keyless  access klamek możesz nie zakładać ale antenę w tylnym bagażniku musisz założyć.Oraz dodatkowo wymienić moduł  keylees access w module trzeba jeszcze zdjąć ochronę komponentu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopię trochę temat. Mam B8 z 2015r. Mam w drzwiach przycisk do otiweranie klapy i w kluczyku. Brakuje mi jednak elektrycznej klapy. Potrzebne oczywiste rzeczy to siłowniki, wiązka, dociąg, zamek. Teraz pytania czy muszę również wymieniać moduł klapy?

Często jak ktoś sprzedaje cały zestaw na all lub ol to jest w zestawie kamera cofania. Czy ją się podłącza do modułu klapy czy trzeba kabel ciągnąć przez całe auto? Przy okazji roboty warto byłoby sobie też to dołożyć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak je masz elektrycznej klapy to nie masz modułu ( mogę Ci sprzedać ) i musisz go dołożyć.

Kamera nie jest podłączana do modułu i musisz ciągnąć przewody przez całe auto aż do nawigacji w schowku .

Edytowane przez Ysebulba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2019 o 17:12, outlaw napisał:

Odkopię trochę temat. Mam B8 z 2015r. Mam w drzwiach przycisk do otiweranie klapy i w kluczyku. Brakuje mi jednak elektrycznej klapy. Potrzebne oczywiste rzeczy to siłowniki, wiązka, dociąg, zamek. Teraz pytania czy muszę również wymieniać moduł klapy?

Często jak ktoś sprzedaje cały zestaw na all lub ol to jest w zestawie kamera cofania. Czy ją się podłącza do modułu klapy czy trzeba kabel ciągnąć przez całe auto? Przy okazji roboty warto byłoby sobie też to dołożyć :)

Cześć modułu klapy nie ma u Ciebie trzeba dołożyć moduł elektrycznej klapy .Kamera to osobny temat.kamerę podpina się do radia. Kabelki od modułu klapy idą po lewej stronie a przewody kamery idą po prawej stronie. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaki jest wykaz elementów potrzebnych do montażu elektrycznej klapy jeśli nie mam keyless? Mam kamerę i mam przycisk do klapy w drzwiach kierowcy.

Chciałbym mieć otwieranie po przytrzymaniu środkowego przycisku na pilocie, po kliknięciu przycisku na drzwiach kierowcy oraz po normalnym otwarciu znaczka ręką, a zamykanie poprzez naciśniecie przycisku na klapie (nie wiem czy na pilocie również to zadziała).

Ktoś coś? :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, może komuś się przyda, lista potrzebnych części. https://docs.google.com/spreadsheets/d/1GSIMFq7lnq32X9IHcNNv4xE70AMWSm8uMyTRG8ntzcs/edit?usp=sharing

w tabeli, znajdują się przydatne komentarze, uzupełnianie w razie update'u.

Edytowane przez MichalZet
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności