Skocz do zawartości
F_Underwood

Montaż szyberdachu w używanym aucie - VW Passat B8 Variant

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

od kiedy pamiętam moim marzeniem było posiadanie auta z otwieranym dachem panoramicznym lub jeszcze wcześniej z szyberdachem:)

Niestety nie miałem możliwości konfiguracji mojego auta (kupione z placu) natomiast dzisiaj podczas przeglądania internetu natrafiłem na poniższą stronę https://www.webasto-comfort.com/pl-pl/przeglad-produktow/product/show/hollandia-300-comfort/

Mam do Was pytanie, czy ktoś może spotkał się z tego typu rozwiązaniem, co o tym sądzicie?

 

Z góry wielkie dzięki za wszelkie opinie i porady.

Pozdrawiam,

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze, do oryginału dużo mu brakuje. Podoba mi się bardzo fabryczny przeszklony dach (nawet w wersji sedan, gdzie jest mniejszy od Kombi), ale tutaj wygląda to bardzo skromnie. Od wewnątrz jest ok, ale z zewnątrz moim zdaniem jest wizualnie słabo. W Polo czy Up uszedł by, ale w Passacie raczej nie. 

Ale jeżeli Tobie się podoba, a marzysz o otwieranym dachu, to zawsze jest to jakieś rozwiązanie i możliwość. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@[email protected] dzieki wielkie za odpowiedź. Szczerze to raczej też tego nie widzę i zapytałem, żeby utwierdzić się w przekonaniu, że nie warto psuć auta. Zgadzam się z Tobą, że do mniejszego auta różnica nie byłaby aż tak widoczna, natomiast w przypadku Passata może wyjść mocno średnio. Mimo wszystko poszperałem trochę i Webasto ma naprawdę fajne rozwiązania z np. Hollandia 700 - wysłałem im zapytania i przynajmniej dowiem się jaki to jest mniej więcej koszt.

Najwyżej przyjdzie mi jeszcze poczekać i może w końcu będe miał auto z upragnioną "panoramą" :)

Miłego dnia,

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że jedyną rzeczą jaka by mnie skusiła na szyberdach, to wymiana dachu,,,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@enriquez, wiem wiem mój pomysł był mało rozsądny - delikatnie mówiąc :) a propo Ciebie, Passat odebrany? jeśli tak, to jakie odczucia po dwóch Skodach? Przyznam, że śledzę zmiany Twoich aut na dwóch innych forach ?

Pozdrawiam serdecznie,

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2019 o 22:51, enriquez napisał:

Jeszcze jedzie :)

w takim przypadku czekam na fotorelację :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności