Skocz do zawartości
marko80

Montaż / umiejscowienie gaśnicy

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Wszystkim,
stałem się posiadaczem Variant'a z 2015 roku i mam pytanie dotyczące sposobu zamontowania gaśnicy.
Pod fotelem pasażera nie znalazłem uchwytu, a nie umiem stwierdzić na pewno czy opis z działu B7 jest analogiczny.
https://forum.vw-passat.pl/topic/54821-instrukcja-passat-b6-b7-cc-montaż-uchwytu-na-gaśnicę

Jak wygląda oryginalne umiejscowienie oraz sposób montażu gaśnicy, przy założeniu elektrycznego fotela pasażera?
Czy są ewentualne, niestandardowe lub lepsze sposoby?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wrzuciłem do bagażnika razem z kołem zapasowym po wyciągnięciu stropianu z zestawem naprawczym. Idealnie weszła między koło, a wnęką na koło. Pod siedzeniami jest dużo miejsca, ale trzeba kombinować z uchwytem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można sobie jeszcze dokupić oryginalny holder:

 

 

Gaśnica.JPG

Nawet na naszym forum jest temat:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, ktry napisał:

Ja wrzuciłem do bagażnika razem z kołem zapasowym

Ten pomysł na razie odrzucam, bo gaśnica powinna być w miarę szybko pod ręką. W bagażniku zazwyczaj coś wożę, więc mogę nie mieć dostępu do koła.

26 minut temu, enriquez napisał:

Nawet na naszym forum jest temat

Nawet go podlinkowałem z pytaniem czy w B8 jest analogicznie ;) Ewentualnie, która z opcji pasuje do elektrycznego fotela pasażera.
Czy masz może tak zamontowane?

Edytowane przez marko80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mam, ale planuję mieć. Myślę że pasują obie opcje, różnica jest tylko w koszyku gaśnicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności