Skocz do zawartości
Makuus

Pas przedni - spasowanie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od niedawna stałem się posiadaczem mam nadzieję, że szczęśliwym posiadaczem Passata b8 w wersje r-line.:) drodzy koledzy, zauważyłem, że w moim samochodzie spasowanie chromowanej listwy w reflektorami jakoś nie pasuje. Widziałem samochody w których ta listwa z reflektorami stanowi ładną całość, a w innych jest podobnie jak u mnie (te inne to 90% wersje r-line) czy ten pakiet stylistyczny ma w tym przypadku jakieś  znaczenie? Drodzy koledzy, czy możecie cos pomóc w tym temacie? Chciałbym wiedzieć czy atakować o to serwisantów. Przesyłam kilka fotek mojego samochodu, jak i innych zrobionych na placu salonowym. Wiem, że w moim był wymieniony reflektor (problem z doświetlaniem zakrętów), może serwis coś źle ustawił? 

IMG_20190419_110115.jpg

IMG_20190419_110108.jpg

IMG_20190419_105843.jpg

IMG_20190419_105838.jpg

IMG_20190419_140754.jpg

IMG_20190419_140725.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ewidentnie diler źle wylicował. Wróć do nich, niech poprawiają.

Brak słów na nich ... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to u mnie wygląda. 

IMG_20190420_195945.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też nie jest idealnie, z resztą u mnie maska z błotnikami była źle ustawiona i to fabrycznie, byłem przy ściąganiu fabrycznych folii z maski itd. We własnym zakresie dałem radę bez uszkodzenia lakieru na śrubach (mój patent) i zostały mi właśnie regulacja reflektorów z grillem ale nie wiem gdzie są śruby żeby ruszyć reflektor. Do tej pory nie mogę uwierzyć kto wypuścił takie auto z fabryki z takimi szczelinami ale słyszałem że to nie tylko problem VW. Ja z ASO dałem sobie spokój jak mi powiedzieli, że mogą to zrobić ale na pewno uszkodzą fabryczny lakier na śrubach .

Edytowane przez kubek197878

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedzi. Swoją drogą czy orientuje się ktoś jak mocowany jest przedni reflektor? Ze zdjęć znalezionych w internecie widziałem tylko miejsce na 2 śruby z góry.  Czy od dołu, od strony zderzaka też znajdują się jakieś śruby? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

są raczej 4 mocowania może 3, przy błotniku ale dojście od strony nadkola. Jest tam taka klapka.  Podziel się jak ci poszło bo sam chce się zabrać za regulacje lamp.

Edytowane przez kubek197878

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam drodzy forumowicze :) nie dawało mi spokoju, te nie równe sprasowanie, wiec postanowiłem się temu przyjrzeć z bliska:) jak postanowiłem tak zrobiłem. Osobiście z efektu pracy jestem zadowolony (fotki poniżej). Zabrałem się do tego od odkręcenia grilla, 4 małe śrubki z góry. Grill u mnie wyszedł ciągnąć go do przodu, w kierunku jazdy. Ukazała się śruba jakby w plastikowej śrubie, oraz poniżej śrubka mimośrodowa. Odkręciłem troszkę tą śrubkę w środku, oraz pozostałe 2 mocujące lampe. Po tym śrubą mimośrodową wyregulowałem lampe. Składanie, odwrotnie do demontażu :)

Drodzy koledzy, orietujecie się może, która śruba odpowiada ze regulację soczewki w poziomie? Chce delikatnie podnieść strumień światła. Widziałem, tam 2 śruby, tylko pytanie która za co odpowiada? Oczywiście jak sie zrobi ciemno to nie problem to ustalić, ale może ktoś to przerabiał z was? :)

Poniżej fotki z prac:) 

IMG_20190423_182923.jpg

IMG_20190423_182435.jpg

IMG_20190423_182205.jpg

IMG_20190423_174717.jpg

IMG_20190423_174659.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

regulacje znajdziesz bez problemu jak znalazłeś te kwiatki do regulacji reflektora -?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności