Skocz do zawartości
rakud29

Wyswietlanie na jakim biegu jest dsg

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 

Mam pytanie od dawna z tym walczę czy ktoś wie jak może to włączyć żeby podczas jazdy pokazywalo mi na jakim biegu jadę skrzynia dsg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To pytanie pada juz któryś raz... Uzyj szukania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pada wiem o tym ale nikt nie pomaga i nie umie rozwiazac problemu a ja probuje caly czas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, rakud29 napisał:

pada wiem o tym ale nikt nie pomaga i nie umie rozwiazac problemu a ja probuje caly czas

skoro nikt nie pomaga, to czemu pytasz ?

próbujesz ....czyli co robisz ......  pytasz na forum ?

wez sobie  autoscan z auta które to ma, i porównaj ze swoim 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytam bo caly czas temat stoi w miejscu jeden pisze ze to wina oprogramowania sterownika silnika drugi kodowanie modulu skrzyni i tak nic z tego nie wiadomo

skad moge wziasc sobie taki autoscan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, rakud29 napisał:

pytam bo caly czas temat stoi w miejscu jeden pisze ze to wina oprogramowania sterownika silnika drugi kodowanie modulu skrzyni i tak nic z tego nie wiadomo

skad moge wziasc sobie taki autoscan

www.google.pl 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale odpowiedz ja jakos nic nie widze takiego zeby ktos podal autoscan i napisal ze mu pokazuje na jakim biegu jedzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, rakud29 napisał:

ale odpowiedz ja jakos nic nie widze takiego zeby ktos podal autoscan i napisal ze mu pokazuje na jakim biegu jedzie

napisałes ze od dawna walczysz .....no to moja rada - wygooglaj sobie jakies autoscany i porównaj kodowania / konfiguracje 

bo z twojej walki nic nie wynika , tzn cos tam walczysz ale nic nie wywalczyłes, nic nie poszukałes,  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie szukam i nic nie wiadomo jak pisalem wczesniej ktos pisze ze to oprogramowanie ster drugi ze kodowanie i takie maslo maslane

ty kolego jak cos wiesz to powiedz a nie piszesz szukaj bo to ja wiem ze trzeba szukac i to robie

a pisze na forum bo po to ono jest i jest tu duzo ludzi co cos wie to najpredzej moze ktos tu mi cos doradzic a nie pisac szukaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale nie napisałeś jeszcze jakiego konretnie przypadku to dotyczy. Jaki silnik, zegary, a przede wszystkim DSG i jego soft + kodowanie. 

Zacznij może od własnego autoscanu.

Możesz też sprawdzić, czy jest dostępna aktualizacja do twojej skrzyni - np tu: https://www.dunt.at/dsg-flashfiles/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności