Skocz do zawartości
edde

Jakie opony na lato warto kupić?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość siwekj

mefyoo ale słyszałem że te PremiumContakty szybko się zużywają. Jak to jest z nimi? Jeździ ktoś na tych oponach? Proszę o opinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o Good Year EXCELLENCE 91H rozmiar 195x65xR15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do continentala się zraziłem, mam cztery opony (nie pamiętam modelu a nie chce mi się iść do garażu) i przy biezniku w stanie ok 40 % ze względu na hałaś nie da się na nich jeździć, jak w czołgu jakimś, najpierw zarzuciłem cztery (bo tak kupiłem całe koła), potem stare norauto z tej samej wysokości bieznikiem wróciły na przód (podejrzewałem łożyska a po zmieni gum hałas ucichł), a jesienią nie wytrzymałem i pod koniec wrzesnia zarzuciłem koła zimowe na tył i nastała cisza, teraz właśnie musze kupić dwie gumy na przód i na 99% będą to wspomniane klebery dynaxer hp2, jeszcze tylko troche się potarguję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co sądzicie o dunlop fastresponse 205/16/55

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem Klebera 185/65/14.na lato są w miarę ale poprzednie miałem Michelin i były o klasę lepsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co sądzicie o dunlop fastresponse 205/16/55

 

Dunlopy zdecydowanie polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam czy ktos ma jakies swieze doswiadczenia na temat tych opon Laufenn G Fit EQ 185/65 R14 z gory dzieki za odpowiedzi pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam Dunlop sport bluresponse i powiem że rewalcja. Cichutkie, Aqua praktycznie nie zachodzi, Fajnutki kapeć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam czy ktos ma jakies swieze doswiadczenia na temat tych opon Laufenn G Fit EQ 185/65 R14 z gory dzieki za odpowiedzi pozdrawiam

 

Poczytaj o oponach Hankook, bo to ich nowa marka.

 

Ja ze swojej strony mogę polecić Bridgestone Potenza RE002. Miałem takie przez 2 lata w rozmiarze 205/50/15 i sprawowały się bardzo dobrze zarówno na mokrym jak na suchym. Mogłyby być wprawdzie nieco mniej hałaśliwe ale nie było tragedii. Zużycie po przejechaniu 50.000 km nie więcej jak 1/2 bieżnika co uważam (przy moim stylu jazdy) za ogromny sukces :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak duzo jezdzisz i szybko to lepiej jakies sporty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeżdzę na barumach.

Nie polecam KORMORANÓW, mi sie zdarły po jednym sezonie (fakt - nie miałem zbieżności, ale innych opon na tym samym zawieszeniu nie ścięło mi w 6 miechów, jeżdzę bez zbieżności, bo ciągle mi coś wylatuje w zawiasie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrób zawias,przecież w B4 to grosze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności