Skocz do zawartości
Maciek123

benzyna 2.0 TSI błąd p0087/000135, spadek ciśnienia paliwa

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. 

Pacjent Passat CC 2.0 TSI 200km ccta 2010r.

Dziś podczas jazdy kilkukrotnie zgasł mi silnik. vcds pokazał taki błąd: p0087 - ciśnienie na szynie paliwowej za niskie. Udało mi się zobaczyć na postoju jak ciśnienie paliwa z 40 bar spada do 3 bar i samochód gaśnie. Pomyślałem od razu pompa wysokiego ciśnienia lub pompa w baku tylko że auto jak nie gaśnie chodzi bardzo fajnie, przyśpiesza dobrze nie szarpie ma moc... 

Ma ktoś może jakiś pomysł zanim zacznę wydawać $ na części na chybił trafił ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Maciek123 napisał:

Cześć. 

Pacjent Passat CC 2.0 TSI 200km ccta 2010r.

Dziś podczas jazdy kilkukrotnie zgasł mi silnik. vcds pokazał taki błąd: p0087 - ciśnienie na szynie paliwowej za niskie. Udało mi się zobaczyć na postoju jak ciśnienie paliwa z 40 bar spada do 3 bar i samochód gaśnie. Pomyślałem od razu pompa wysokiego ciśnienia lub pompa w baku tylko że auto jak nie gaśnie chodzi bardzo fajnie, przyśpiesza dobrze nie szarpie ma moc... 

Ma ktoś może jakiś pomysł zanim zacznę wydawać $ na części na chybił trafił ? 

Witam z tego co się orientuje w 2.0 TFSI 200KM w zbiorniku jest pompa paliwa która jest dwu-sekcyjna.. tzn. pracuje na wolnych i szybkich obrotach, w zależności od wkręcania się silnika na obroty.. pewnie przy wkręcaniu sie silnika za wolno podaje paliwo... ale sprawdz jeszcze to czy ta pompa w TFSI tak działa.. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko że zdarza się to na postoju i w trakcie jazdy. Zrobilem 20km z vcds podpięty i jak na złość nie zgasł... za to na wolnych zgasł w garażu, ciśnienie zaczęło skakać i pochwili spadać... 

 

Czy za ciśnienie paliwa odpowiada też jakieś podciśnienie, odma czy coś?  Bo odme wymieniłem tydzien temu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Maciek123 napisał:

Tylko że zdarza się to na postoju i w trakcie jazdy. Zrobilem 20km z vcds podpięty i jak na złość nie zgasł... za to na wolnych zgasł w garażu, ciśnienie zaczęło skakać i pochwili spadać... 

 

Czy za ciśnienie paliwa odpowiada też jakieś podciśnienie, odma czy coś?  Bo odme wymieniłem tydzien temu

Sprawdz filtr paliwa.. i przewody odpowietrzenia zbiornika i układu czy są drożne.. musi być kanał..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tsi nie ma filtra paliwa. Jedynie w baku w pompie, nie wymienialny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W TSI jest filtr paliwa... uwielbiam te powielane pierdolenie i przyjeżdżające skody na brak cisnienia paliwa a filtry z roku produkcji samochodu a filtr w tym samym miejscu co w golfie 4...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Veegon skody mają normalny filtr paliwa w TSI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności