Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Fotele zamontowane. Ogromne podziękowania dla @Ysebulba za schematy, wiązki i panel klimatyzacji. Wystarczyło dokupić kilka pinów, poświęcić kilka godzin i można cieszyć się grzanymi fotelami ergocomfort.

20210508_110924.jpg

20210508_111252.jpg

183669315_4332680480090120_3491789840829888941_n.jpg

183876507_4332680353423466_8132887828314002799_n.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie(po przekładce foteli - nie miałem grzanych) z obecnych foteli wychodzi tylko taka wolna wtyczka, której nie mam do czego podłączyć. To jest od grzania? Bo nie mam takiej czerwonej wtyczki jak na zdjęciu powyżej. 

538E1B74-8BE3-469C-898A-9A999C6EFA89.jpeg

C1041FEA-CB83-43F0-AAEC-4462A4071FBB.jpeg

E4A8F836-49D4-48F0-BC00-775EFC8B84AD.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarne wtyczki, stosowane były do 2016 roku włącznie . potem już były czerwone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie techniczne do obeznanych.

Rozglądam się za jakimś B8FL i koniecznie chciałbym fotele wentylowane skórzane z pamięcią. Niestety ciężko na taki samochód trafić w połączeniu z, resztą wyposażenia jakie chcę.

Czy kupując Passata z fotelami z pamięcią oraz skórą Vienna, wiązki są takie same jak przy fotelach wentylowanych z pamięcią i wystarczy wymienić fotele i ewentualnie panel sterujący oraz wszystko zakodować czy jest z tym więcej zachodu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie.

Mam passata b8 rocznik 2017. Miałem w nim fotel regulowany elektrycznie (czerwone wtyczki). Wpadł mi w ręce fotel z passata 2014 (czarne wtyczki) z masażem. Przełożyłem fotele, do fotela z 2014 roku założyłem wiązkę z 2017 i wszystko działa po staremu. 

Z wiązki z fotela z masażem wydłubałem przycisk do włączania masażu i resztę wiązki do tego. Pytanie teraz gdzie to wpiąć ? Czy trzeba będzie kodować, kłaść dodatkowe kable ? Może mnie ktoś poratować schematami fotela z masażem z rocznika 2014 i 2017 ?

Z góry dziękuję.

Edytowane przez mariano78

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masaż ogranicza się do modułu pod fotelem. Nic nie trzeba kodować żeby działał. Wydaje mi się ze musisz tez przełożyć właśnie moduł z tego starszego fotela. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem polega na tym, że koledze ktoś sprzedał fotele z wyjętym sterownikiem …..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, temat już ogarnięty. Sprzedawca dosłał sterownik i wszystko działa. Podziękowania dla @Ysebulba za rozpisanie pinoutu wtyczek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie , fotele z Arteona 2018r podejdą do Passata b8 2016r ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Kupiłem fotel kierowcy ale chyba nie ma on modułu. Gdzie jest on montowany bo patrzac pod forel widze ze mam 2 duze kostki  nie podpiete.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moduł jest właśnie pod fotelem . Jeśli masz tam kostki to znaczy że ktoś go wyjął . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak właśnie pomyslałem. Dzwoniłem do gościa od którego kupiłem i mówi ze ma duzo modeli. Wie ktoś moze jaki ma być nr tego modułu? Albo niech ktoś podrzuci zdjecie fotelu od spodu. Fotel z masażem i grzaniem 

Edytowane przez dawidson23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam B8FL 2021 z grzanymi fotelami ergo komfort i elektrycznym oparciem kierowcy oraz lędźwiami. Czy jak założę pełne elektryczne z masażem to będzie to działać czy trzeba cos przerabiac odnośne tej pełnej elektryki z pamięcią?

 

Z góry dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz dociągnąć zasilanie i cany . Potem wszystko zakodować .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pomoże ktoś z tym modułem? Jak on wyglada i gdzie jest montowany bo w starym fotelu nie mam nic. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

Posiadam obecnie fotele podgrzewane, elektrycznie sterowane oparcie i planuje podmienić je na ful czyli dodatkowo pamięć, masaż i wentylacja. Czy kostki zasilające pomiędzy samochodem, a sterownikiem fotela będą takie same? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy z którego roku masz auto i z którego kupisz fotele . Do 2017 były inne ( czarne ) potem czerwone . Na pewno trzeba rozbudować instalacje elektryczną . 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientujecie się, czy tylna kanapa z sedana podejdzie do kombi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności