Skocz do zawartości
Greguk

Problem z dziwnymi trzeszczeniem

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Problem dotyczy passata cc 2.0tdi. Dźwięk dochodzi od strony pasazera gdzie okolice schowka deski rozdzielczej. Dzwiek pojawia sie tylko podczas przyspieszania okolice 1600 obrotów. Jest to rodzaj wibracji trzeszczenie i trwa przez sekundę zanim nie wejdą wyższe obroty. Schowek został zdemontowany w całości więc to nie problem wszystkie kostki kable airbag został sprawdzone jak schowek był zdjęty nie mam pojęcia co to może być 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otwórz maskę po lewej stronie w plastiku lecą kable i przewody, na kielichy wciśnij tam jakąś gąbkę np ?

Edytowane przez Dreyfus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślisz że to może być to? Jutro zerknę dziękuję za każdą wskazówkę. Ten dziek trudno namierzyć pomiędzy schowkiem deska rozdzielcza podszybie ciężko powiedzieć ale denerwuje mnie niesamowicie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie to było to, tylko przy obrotach chyba 2200 ale mam benzynę, spróbuj może akurat. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super przetestuję jutro da radę jakąś fotkę w którym miejscu był twój problem serdecznie dziękuję 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam fotek, otwierasz maskę masz zbiornik płynu chodzącego od niego idą przewody w taką rynnę na kielichu razem z innymi i mnie tam to wszystko przy tych obrotach wydawało dźwięk. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To raczej nie te kable. U mnie dziwak słyszalny od strony pasazera. A mieszkam w UK czyli z 2 strony. Dźwięk iwk pomiędzy deska rozdzielcza airbagiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś ma jakieś pomysły? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie trzeszczalo przy niskich obrotach i problemem okazały się bilety parkingowe które wpadły między szybę a deskę rozdzielcza. Wiem że brzmi to banalnie ale to rozwiazalo irytujące wibracje na niskich obrotach ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh próbuje znaleźć moja przyczynę, wiem że to pierdola ale niezwykle mnie to irytuje szczegolnie gdy np jadę po górę i silnik ma większe obciążenie dzwoni wtedy jak cholera. Nie mam pojęcia co to okolice airbags pasazera ogólnie deska 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem prawie pewien że gdy kupiłem auto nie było tego hałasu dzwonienia. Po zakupie auto jakieś 2 miesiące padła dmuchawa motor nawiewu. Oczywiście naprawili na gwarancji i od tego momentu zaczęły się te wibracje podczas przyspieszania or te irytujący dźwięk. Czy myślicie że. Mogli coś źle zrobić czegos niedokrecic? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności