Skocz do zawartości
macif

Młode auto a duży przebieg VW 2.0 TDI

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Dreyfus napisał:

Co ty gadasz? Automat? Przecież to koszty, koszty, koszty ?

Ale o co Ci tak właściwie chodzi?Powiedziałem coś nie tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałeś bardzo dobrze  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Dreyfus napisał:

Napisałeś bardzo dobrze  :)

Tak myślałem ale wolałem się upewnić ? Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2019 o 22:01, loki7777 napisał:

Tylko ze 160tys km to juz zblizamy sie do granicy wymiany wiekszosci czesci eksploatacyjnych  i nie tylko - bo z tego co widze to sprzeglo do ok 150-160 a pewnie przy zawieszeniu tez bedzie trzeba juz powoli podlubac.

Moglem kupic tansze od mojego golasa, lepiej wyposazone(ale jak sie spojrzalo na dokumenty z przegladu (angielski MOT)to juz cos trzeba by bylo robic na dzien dobry - typu hamulce, cieknacy(uciekajacy plyn chlodniczy itp) ale tez wlasnie z takim przebiegiem i wybralem model z przebiegiem 90tys a nie 160 - modele 3letnie.

Tarcze były nowe jak i klocki, amortyzatory na przeglądzie 83%, pełny serwis VW który wcześniej sprawdziłem, DSG działa bez zarzutu jak na razie dołożyłem hak i wymieniłem olej w DSG jak i silniku oraz wszystkie filtry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A rozrząd? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, misiek2123 napisał:

Tarcze były nowe jak i klocki, amortyzatory na przeglądzie 83%, pełny serwis VW który wcześniej sprawdziłem, DSG działa bez zarzutu jak na razie dołożyłem hak i wymieniłem olej w DSG jak i silniku oraz wszystkie filtry.

W sumie sprawdza sie powiedzenia: jak dbasz tak masz - a wiem ze na wyspach na stan samochodu nie zwracaja uwagi - wiec temu ja unikalem wiekszego przebiegu(moj tez mial juz tarcze/klocki z tylu wymienione w serwisie pewnie ze wzgledu na wzery).

Olej jest dolewany  w momencie kiedy zapali sie lampka i leja co popadnie - pracuje na stacji benzynowej wiec widze co i jak i nie ma zasady ze tak traktuja tylko stare auta bo roczne rowniez.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2019 o 22:27, Dreyfus napisał:

A rozrząd? 

Wymiana przy przebiegu 120 tyś więc też zrobiony, wolę 160 tyś na autostradzie jak 60 tyś po mieście, ale to jest tylko moje zdanie.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności