Skocz do zawartości
  • 1
enriquez

Mój samochód - rocznik 2019

Pytanie

Hej, 

Chciałbym nieśmiało wspomnieć, że przy wyborze auta w profilu roczniki kończą się na 2018, a mamy 2019 i nie można wybrać takiego rocznika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Witam,

To nie jest odpowiedź, ale dołączam się do tego pytania Kolegi enriquez'a , którego przy okazji pozdrawiam i dziękuję za szereg cennych uwag i opinii w innych postach, które czytałem na tym Forum.

Moja uwaga dotyczy niepełnego zestawienia opcji silnikowych i przekładni w profilu auta produkowanego od połowy 2019 roku - czyli modeli Passat B8 FL. W profilu nie można wybrać opcji napędu Passata B8 FL (z roku 2019) z silnikiem 2,0 TSI 140 kW (190 KM) z przekładnią DSG 7. Brak także innych opcji napędów do wyboru z silnikami 2,0TSI.

W instrukcji obsługi (z lipca 2019) Producent podaje w zestawieniu układów napędowych silniki TSI 1,5 l 110 kW (DADA) oraz  TSI  2,0 l: 140 kW (DKZA), 162 kW (CHHB lub CXDA),  200 kW (DNUA) i 206 kW (CJXA) sparowane odpowiednio z różnymi skrzyniami biegów. Na Forum istnieje możliwość wybrania (w profilu) jedynie silnika 1,5TSI Evo 150 KM, który w nowym Passacie B8 FL jest łączony ze skrzynią biegów manualną SG6, lub DSG7. Czyli tez brak jest dla tego silnika pełnych opcji wyboru.

Pozdrawiam i proszę Administratorów o uzupełnienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Uzupełniłem.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

skąd ten pośpiech :D

 

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Wiem wiem ... szału nie ma :D

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Brak możliwości wyboru roku produkcji 2021. Lista kończy się na 2020 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności