Skocz do zawartości
Gość krystian_s1

CL, GL, GT - różnice

Rekomendowane odpowiedzi

u mnie jest GL na klapie a szyby mam na korbke, szyberdachu brak itp. tylko wspomaganie ma a klapa wyglada jakby byla od niego kolorem i staroscia wiec o co tu chodzi ?

różne modele wychodziły a klapę to możesz mieć nawet piątą.. Sprawdź wlepę w bagażniku to się dowiesz jaką wersję posiadasz..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wersje wersjami ale wydaje mi się że każdy mógł sobie na życzenie jakoś doposażyć auto, postawa to CL GL GT i ewentualne dodatki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie to mój GT to jakis wyjatkowy golas :

 

- wspomaganie kierownicy

- ABS

- MAF

- szyberdach

- słoneczniki

- prawe lusterko elktryczne.

- dogrzewanie silnika świec. żarowymi

- głośniki w drzwiach przód-tył

Reszta rzeczy to manual :D

 

Pozdrawiam

Piotr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój GT 2,0 2E

 

- szyber elektryczny

- wspomaganie

- centralny zamek

- pasek przeciwsłoneczny na przedniej szybie

- głośniki : podszybie 10 cm, przednie drzwi 160 cm i bagażnik jajowe

- słoneczniki podświetlane z lusterkami

- dokładane fotele przednie skóra podgrzewane

 

pustak !! w dodatku wszystko z wymienionych nie działa jak powinna albo wogóle ^^

jedyne co mnie trzyma przy nim to to że załadowany w 5 osób bagażnik po dach i 105 litrów w baku pali 7/100 (przy max 100 km/h) w trasie. Mieszkając przy granicy z obwodem kalingradzkim uważam że przy cenie za litr paliwa niecałe 3 zł mam idealne auto. PS nie sprzedam

Edytowane przez PassatOwner

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
CL GL GT

 

i exclusive też jest :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i exclusive też jest

arriva, gt edition one, biker i inne..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem właśnie ale to też jakoś można było konfigurować ;) Mój passat GL jest w wersji Davos, ale widziałem różne Davosy właśnie i miały różny wypas przy czym charakterystyczne niebieskie wnętrze było zawsze ;) Exclusive też występuje w różnym wypasie.

 

Heh, nie ma nikogo na forum kto brał B3/B4 z salonu :D ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po latach obserwacji dochodzę do wniosku, że CL to po prostu zwykłe fotele, GL trochę lepsze, GT kubełki. Reszta zależała wyłącznie od obowiązującej promocji albo kraju sprzedaży i ewentualnych dopłat.

 

Różnic doszukujcie się w tapicerkach, lakierowanych lusterkach, zderzakach i listwach itp.

 

A nie jak zwykle w takich tematach zaczyna się licytacja kto czego nie ma w samochodzie z wyposażenia. Występują GT bez wspomagania i z korbkami a w CL może być i szyberdach i klimatronik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Występowały wersje GL z pół kubełkami np Davos troche śmiesznie VW to wymyślił. Np u znajomego w CL jest ABS 2x poduszki wspomaganie halogeny szyberek i MFA. A z kolei w dawnym passacie wujaszka a mianowicie GL nic poza wspomaganiem i szybrem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności