Skocz do zawartości
Gość krystian_s1

CL, GL, GT - różnice

Rekomendowane odpowiedzi

Gość krystian_s1

passat CL lub passat GL ?? czym sie roznia od siebie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersje:

CL - podstawa

GL - średnia

GT - max

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
GT - max

Ja wiem, czy taki max? Klima manual, szyby z tyłu na korbkę, siedzenie nie grzane, centralny bez pilota, koła standard... Przynajmniej w roczniku '94, którego jestem szczęśliwym posiadaczem. Ale nie ma co narzekać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pawel1309
GT - max

Ja wiem, czy taki max? Klima manual, szyby z tyłu na korbkę, siedzenie nie grzane, centralny bez pilota, koła standard... Przynajmniej w roczniku '94, którego jestem szczęśliwym posiadaczem. Ale nie ma co narzekać...

 

nie narzekaj ;)

ja mam CL i jedyny wypasik to chyba climatronik :) a poza tym różne pierdółki i nawesz el. szyb czy lusterek nie mam... :609:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość lord_cein

W moim GL jest kilma, centalny zamek, elektryczny szyberdach, ABS, wspomaganie i to chyba wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pawel1309

no dobra ;P mam jesczze centralny, el. szyberdach, "luksusowy" podłokietnik dla kierowcy ;), 2 poduszki (chyba standart - zarowno jak ABS), i haczyk jeszczez z tyłu wystaje :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin_

GT to raczej wersja sportowa która wyroznia sie miedzy innymi innymi fotelami :629:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A orientujecie się jakie były oznaczenia takie jak w Golfach są np: "Rolling Stones" czy "Joker" ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam mam GT i nie narzkam :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kudłaty

ale masz zamiar sprzedać :638: szkoda, bardzo mi się podoba Twoje autko :608:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gora333

Gt ma siedzenia "kubelkowe" i obnizone zawieszenie, gdzies czytalem ze o 20 mm :) i troche wiecej elektryki, aha i jeszcze szerokie listwy na drzwiach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siem!!!

i jeszcze szerokie listwy na drzwiach

No to spoko bo...ja takie mam.Jeszcze sporo pierdolek,ktore ulatwiaja zycie a na klapie z tylu...CL :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gora333
Siem!!!
i jeszcze szerokie listwy na drzwiach

No to spoko bo...ja takie mam.Jeszcze sporo pierdolek,ktore ulatwiaja zycie a na klapie z tylu...CL :D

o, to nie wiedzialem ze sa w innych wersjach, widzialem je tylko i wylacznie w gt do tej pory

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siem!!!

o, to nie wiedzialem ze sa w innych wersjach, widzialem je tylko i wylacznie w gt do tej pory

W moim przypadku to CL moglo przywedrowac z inna klapa,nie chce drapac lakieru... :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
CL - podstawa

 

??????

 

niby mam podstawową wersję, ale:

ABS, klima, elektryczne szyby, elektrycznie reg. i grzane lusterka, centr. zam + domykanie szyb, halogeny p.m.

A są przecież totalne "golasy" nawet bez wspomagania kierownicy.

 

ppmarian masz może wersję po polsku w/w linka ?

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pawel1309
CL - podstawa

 

??????

 

niby mam podstawową wersję, ale:

ABS, klima, elektryczne szyby, elektrycznie reg. i grzane lusterka, centr. zam + domykanie szyb, halogeny p.m.

A są przecież totalne "golasy" nawet bez wspomagania kierownicy.

 

Pozdro

 

o właśnie i halogeny mam :P

nie martw się ;) nie jesteś odosobniony :) ja też mam CL i w wyposażeniu climatronik i np. "luksusowy" podłokietnik (wiecej pisałem o tym na poprzedniej stronie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ppmarian

VW mial "inna" polityke niz obecie

 

CL to byla podstawa (wypas taki jak dalem w linku) i do tego kupujacy mogl dobral teoretycznie dowolne wyposazenie z climatronikiem, grzaniem foteli i innymi duperelami wlacznie

 

kolega ma golfa 1.6D II CL z klima i ABS a krak mu wspomagania kieronicy :628: - wszystlo fabrycznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość oolek15

Ja po niemiecku nie bardzo potrafię ;) więc mam pytanie:

Czy bardziej prawdopodobne jest że w wersji CL są lakierowane zderzaki z plastikowymi listwami czy to że w wersji GL nie ma el. szyb oraz lakierowanych lusterek??? Bo właśnie znajomy ma takiego Passata B3... Dodam tylko że rocznik 89 lub 90... Na klapie z tyłu nie ma napisu ani CL ani GL.

Edytowane przez oolek15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napis jest na naklejce w bagażniku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności