Skocz do zawartości
wernii

Zatarty silnik AWT

Rekomendowane odpowiedzi

Przydarzyła się taka sytuacja auto od kupienia mocno obniżone przez jednego z Forumowiczów. Już raz wymieniałem miskę olejową przez muldy na drodze. Niestety drugim czasem poszła znów miska i skończyło się na zatartym silniku. Decyzja mechanika jest taka iż nie opłaca się naprawiać/wymieniać poszczególnych elementów. Tylko kupić używkę silnika gołego. Pytanie jest takie szanownych zgromadzonych. Robić wymianę czy auto skasować i odpuścić sobie? Silnik 1.8T AWT z 2001

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupuj słupek i jazda. A skoro drugi raz uszkodziłeś miskę, to pomyślałbym nad seryjnym zawiasem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, The_Saint napisał:

Kupuj słupek i jazda. A skoro drugi raz uszkodziłeś miskę, to pomyślałbym nad seryjnym zawiasem.

Zgadzam się z kolegą, AWT to porządne silniki a słupek niedrogi:) I zawias to poprawki na serię bo Polska to nie Australia - masz już drugi raz te samą awarię czas uczyć się na błędach a nie je powtarzać - wygląd auta to nie wszystko:) Ja miałem taki u siebie i po 4 miesiącach wyp......m to,  żaden komfort jeździć wozem drabiniastym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@wernii piszesz o tym aucie ? pokaż jak wygląda obecnie ;) coś doradzimy 

 

image.thumb.png.770617753da3091591756ca3cecb99b4.png

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, kupiłeś najbardziej zadbane auto na forum. W tej chwilii wygląda gorzej jak chata murzyńska, więc proszę cię - odpuść i skończ tą przygodę. Auta praktycznie juz nie ma. Kup miesięczny na autobus i ciesz się jazdą. Przynaniej niczego już nie zepsujesz... Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, marcin_pesel napisał:

@wernii piszesz o tym aucie ? pokaż jak wygląda obecnie ;) coś doradzimy 

 

image.thumb.png.770617753da3091591756ca3cecb99b4.png

 

 

Jak go umyjesz to tak samo :-)

1 minutę temu, prezess7 napisał:

Powiem tak, kupiłeś najbardziej zadbane auto na forum. W tej chwilii wygląda gorzej jak chata murzyńska, więc proszę cię - odpuść i skończ tą przygodę. Auta praktycznie juz nie ma. Kup miesięczny na autobus i ciesz się jazdą. Przynaniej niczego już nie zepsujesz... Pozdrawiam :)

Zadbane? hehehehe dobre kratka na taśme. Tapicerka na szywki i nie doklejona a robiona przez tapicera ;-)

3 minuty temu, prezess7 napisał:

Powiem tak, kupiłeś najbardziej zadbane auto na forum. W tej chwilii wygląda gorzej jak chata murzyńska, więc proszę cię - odpuść i skończ tą przygodę. Auta praktycznie juz nie ma. Kup miesięczny na autobus i ciesz się jazdą. Przynaniej niczego już nie zepsujesz... Pozdrawiam :)

A po secundo to odpowiedz nie na pytanie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jaki finał sprawy? Ogarnąłeś ten silnik?

Auto ma nadal ma potencjał, więc jak najszybciej naprawiaj i do przodu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może i ja się wypowiem, z lekka mi przykro ale mam pewien obraz sytuacji :/ i wątpię by auto nadal było widywane na ulicach tak jak kiedyś...

Dnia 8.03.2019 o 22:13, wernii napisał:

Jak go umyjesz to tak samo ?

Bardzo odważne stwierdzenie..... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności