Skocz do zawartości
baster83

Nawigacja Discover Pro i Virtual Cockpit

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie mam problem ze swoim VW Passat B8 z 2015r. Dzisiaj pojawił mi się komunikat miedzy licznikami w opcji nawigacja: Uruchamianie widoku mapy... i nie chce wskoczyć widok mapy. Czy ktoś może z Was spotkał się z takim problem? Czy wiecie jak go rozwiązać? Mapy tydzień temu aktualizowałem i wszystko śmigało jak trzeba. Ponowna aktualizacja i reset radia nic nie daje. Proszę o pomoc.

20190227_175958.jpg

Edytowane przez baster83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się to zdarzyło póki co 2 razy (w ciągu ostatnich 2-3 miesięcy). Na szczęście po zgaszeniu (wizycie w sklepie, etc) i powrocie do samochodu po około godzinie wszystko działało poprawnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc wyświetlacz dla cierpliwych. Dzięki za odpowiedź. U mnie rano 2 min po włączeniu wróciło do normy. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to faktycznie mieć coś wspólnego z najnowszą aktualizacją, bo wcześniej mi się to nie przytrafiało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź Volkswagen Group Polska Sp. z o.o.

Szanowny Panie,

dziękuję za kontakt. W odpowiedzi na Pana wiadomość pragnę poinformować, iż w tej sytuacji należy zresetować urządzenie i ewentualnie wykonać przywracanie ustawień fabrycznych w ustawieniach urządzenia.

Jeżeli powyższe kroki nie rozwiązały problemu to pozostaje jedynie kontakt z Autoryzowanym Partnerem Serwisowym marki Volkswagen w celu umówienia się na wizytę.

Pełna lista serwisów znajduje się na stronie www.volkswagen.pl w zakładce "Znajdź dealera".

Z poważaniem,

Łukasz Wiliński

Centrum Informacji Volkswagen

Volkswagen Group Polska Sp. z o.o.
ul. Krańcowa 44
61-037 Poznań
Polska

Volkswagen Group Polska Sp. z o.o.
Siedziba: Poznań
Zarząd: Dr Wolf-Stefan Specht, Philippe Bailly
Sąd Rejestrowy: Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
KRS nr: 0000327143
Nr BDO: 000008136
Kapitał zakładowy: 331000000,000 PLN
NIP: 7822463563
REGON: 301062169

Edytowane przez baster83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2019 o 11:34, baster83 napisał:

Odpowiedź Volkswagen Group Polska Sp. z o.o....

I jak się skończyła ta historia? 

U mnie też się zawiesiło wczytywanie nawigacji na AID. Reset radia, ponowna próba rano też nie pomogły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź copy-paste z listy szablonów.

"Nie wiemy, nie znamy się. Niech pan jedzie do ASO, to może coś poprawią, a może nie... Aha, no i czy próbował pan wyłączyć i włączyć?"

 

Edytowane przez googie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

robiłes reset  radia   całkowity ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robiłem. Poczekam jeszcze kilka dni. Może się samo naprawi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym wykodował MOST , dał reset , i zakodował raz jeszcze 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to jest MOST? Mam OBD eleven wiec mogę tego poszukać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobnie na zegarach ciagle wczytywanie mapy a na DP nie mogło wczytać mapy zdarzało to się sporadycznie ale było. Byłem dwa dni temu na serwisie i Pan szanowny poinformował mnie ze jest akcja serwisowa na orogramowanie , coś tam maja wgrywać. Po tej aktualizacji jak narazie jest Ok pojeździmy i zobaczymy. 

Edytowane przez BartekV
Aha i jeszcze jedno wiem ze poprzedni właściciel robił wcześniej aktualizacje map sam i od tamtej pory coś glupiało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam identyczny problem . Dzisiaj nagle mapa na AiD zgasła ( cały czas wczytuje ) , nie wyświetla też etykiet utworów ( wisi ciągle ta sama ) . W STG 5F wywala błąd U10C000 , którego nie mogę skasować. Czy mogę ten problem rozwiązać sam czy jedynie ASO ? Posiadam obd11

 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności