Skocz do zawartości
Darek94

Brak reakcji klapy bagażnika b5 kombi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 

Jestem w posiadaniu Paska b5 fl kombi 2001r od dosyć niedawna zakupiłem go z uszkodzoną klapą bagażnika. mój problem polega na tym ze nie otwiera mi się bagażnik ani z pilota ani z przełącznika obok kierowcy w drzwiach ani z pilota. otwieram bagażnik przywiązanym sznurkiem od środka  gdyż nie mogę go nawet przekręcić kluczykiem. rozebrałem klapę dwa dni temu wszytko na swoim miejscu ale wciąż nie działa. przeleciałem wszystkie kostki rozłączałem i złączałem ponownie nic nie dało. przeleciałem miernikiem i okazało się ze ze wg nie dochodzi napięcie. podłączyłem na krótko siłowniczek  chodzi otwiera zamyka. trochę pogrzebałem w tym temacie szukałem nigdzie nie ma takich objaw, szukałem też opcji ze może zamiana klapy ale przecież to jest już po lift. coś czytałem ze może moduł komfortu. szczerze nie patrzyłem. gdy podłączałem na krótko siłowniczek to wywalało mi bezpieczniki  po włożeniu wyższego bezpiecznika zaczęło się grzać. no i może ma to jakiś związek nie ma reakcji na klapkę od wlewu paliwa ta sama sytuacja brak napięcia. 

pytanie brzmi będę musiał rozbierać pól samochodu? możliwe ze na łączeniu klapy z nadwoziem ? może miał ktoś taki problem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie nadpalone styki w przekaźniku od klapy który znajduje się w module komfortu.Kolor prawdopodobnie szary.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki dziś mam sprawdzać właśnie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze może być przyczyna w zamku ja czasami muszę walnać z pięści w zamek aby otworzyć tylna klape

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności