Skocz do zawartości
carere

benzyna jak fabryka składa silniki

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jest tak samo jak w TDI ,że trzeba założyć ogranicznik na sztange? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, carere napisał:

Kupiłem ten czujnik (Ale zamiennik) nowy. Po skasowania błędu, powraca znowu. Kolektor wyczysciłem i dolot też lecz tam nie było tragedii jak to nieraz widać w necie.

lepiej było kupić oryginał.... ale...

image.png.8ed425361c9b5eff6cb421e717ccfd68.png

To jest zrzut z Twojej fury? Tu problem jeszcze może być z wiązką od czujnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten błąd to może jest jak wtyczki rozłączałem. W TDI nie ma tej gruchy.  Ja nie mam miejsca na założenie ograniczenia,  choć gdzieś widziałem że wkręcają  wkręt. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To VCDSem sprawdz bledy... i jeszcze raz wrzuc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, wczoraj kupiłem wiakena i skasowałem błędy. Jeszcze się nic nie pojawiło. Po ostatnim kasowaniu innym sprzętem check wyskoczył po 5 minutach jazdy. Zobaczę jutro co się będzie  działo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje spostrzeżenia na dzień dzisiejszy w sprawie check engine p2015. Skasowałem Wiakenem po wymianie czujnika klap.Dwa dni jeżdżę bez checka. Dziś rano gdy odpalałem auto wyskoczył mi napis" check engine  now" i silnik zgasł, po ponownym zapłonie auto odpaliło a kontrolki brak. Ciekawe czy połączyć te dwie sprawy czy to znowu coś innego nawala. Może troszkę niski stan oleju lub płynu chłodniczego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2019 o 17:22, carere napisał:

Moje spostrzeżenia na dzień dzisiejszy w sprawie check engine p2015. Skasowałem Wiakenem po wymianie czujnika klap.Dwa dni jeżdżę bez checka. Dziś rano gdy odpalałem auto wyskoczył mi napis" check engine  now" i silnik zgasł, po ponownym zapłonie auto odpaliło a kontrolki brak. Ciekawe czy połączyć te dwie sprawy czy to znowu coś innego nawala. Może troszkę niski stan oleju lub płynu chłodniczego

jaki efekt po paru dniach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam po długiej nieobecności. Efekt po paru dniach....." do dupy" jak jeżdżę delikatnie to check się nie zapali Ale jeśli wcisnę gaz i obudzę te konie pod maską to check się zapala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to musisz sprawdzić go VCDSem... szczególnie poruszanie się klap... czy jak jeździsz do 3 tys. obrotów to jest ok?Jak pociągniesz powyżej to wtedy wywala błedem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, dosłownie masz rację. Powyżej 3 tyś wywala bład

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do 3 tys. klapy są zamknięte powyżej się otwierają... i tu pewnie leży problem u Ciebie.... nie otwierają się i jest check na desce... do weryfikacji kolektor i działanie klap

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2019 o 23:18, carere napisał:

Tak, dosłownie masz rację. Powyżej 3 tyś wywala bład

Sprawdz VCDSem grupę 142

Do 3 tys. obrotow ma byc 0% powezyj ma podejsc do prawie 100%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności