Skocz do zawartości
brono

Wymiana zderzaka kombi

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam informacji odnoście tylnego zderzaka w kombi. Czy ta górna cześć zderzaka jest taka sama w wersjach cl i hl? Czy da się przełożyć dół zderzaka - czyli to od chromów w dół - do zderzaka od cl czyli bez chromowanych listew? Czy ma ktoś z etki wykaz dla zderzaka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Góra jest taka sama, dół można bez problemu przełożyć, ale jak już, to najlepiej od wersji R-line (oprócz chromowanych listew są także chromowane atrapy wydechu i lepiej to wygląda). Trzeba zwrócić tylko uwagę na dolną część zderzaka, bo jest wariant z dużym otworem na hak lub bez otworu. Jeżeli masz hak, to otwór da się jeszcze w razie czego wyciąć (od wew strony są linie), ale jeżeli nie masz, a kupisz z otworem to będzie trochę kiepsko (chociaż widać go dopiero jak się nachylisz). 

Nr nie znam. 

Edytowane przez [email protected]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam hak. Interesuje mnie kupno zderzaka bo potrzebuje jego górną cześć i do niej przełożyć swoją dolną razem z listwami. Mam tez otwieranie bagażnika nogą. Duży jest problem z przełożenie dolnej części do drugiego zderzaka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest gdzieś wątek o tym na forum. Chłopaki już to robili. Nie pamiętam, ale wydaje mi się, że trzeba zdjąć zderzak, aby był łatwiejszy dostęp. A sama wymiana dolnej części jest chyba tylko na plastikowych zatrzaskach, które trzeba odbezpieczyć od wewnątrz i delikatnie "porozpinać". 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy jest możliwość regulacji zderzaka na ślizgach ? żeby  lampy trochę wyżej poszły z 2 mm???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności