Skocz do zawartości
neo_87

benzyna Passat B5 (3B) Variant auto odpala na benzynie i zaraz gaśnie

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy jechałem po górzystym terenie nagle wyskoczył komunikat o za małym ciśnieniu oleju. Zjechałem sprawdziłem poziom oleju, wszystko w normie  tak jak przed wyjazdem.( nadmienienie ze komunikat o ciśnieniu oleju już nie wyskoczył a zrobiłem dystans 600 kilometrów} W trakcie dalszej jazdy góra dół nagle wskaźnik od temperatury wody  położył się max w lewa stronę po paru chwilach wrócił na 90 stopni sytuacja powtórzyła się jeszcze 3 razy.  W trakcie jazdy z prędkością 120 km/h temperatura ustawiona z nawiewu to 22 stopnie po przejechaniu kilkunastu kilometrów w aucie z nawiewu leci chłodne powietrze,podkręcam temp na 25 stopni a odczuwalna to plus minus 19 stopni, zjechałem na stacje zgasiłem silnik zatankowałem odpalam auto i nagle temp faktycznie odczuwalna jest taka jak wskazują przyrządy tzn 25 stopni wygląda to tak jakby nagle coś się odetkało sam nie wiem. Najlepsze na koniec, po zaparkowaniu wsiadam rano następnego dnia przekręcam  kluczyk, rozrusznik  kręci ale auto nie odpala. Powtórzyłem sytuacje 4X auto odpaliło dodałem lekko gazu nagle zgasło. i tak kilka razy dopiero wszystko się unormowało w momencie gdy auto pochodziło około minute. Wcześniej były niższe temperatury auto pod chmurka i paliło normalnie a tu nagle takie zachowanie. Czytałem ze to może być czujnik temperatury............

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czujnik temperatury napewno co do oleju to może masz go mało i jak jechałemś pod górę to smok nie miał co wciągać i się pewnie zaświecił ( smok może być także przytkany). Nagrzewnica masz zatkany kamieniem osadem do wyplukania. Vaga byś podłączyłem i by wszystko było jasne

Edytowane przez janekg16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podłącze, kabel już idzie, pozostaje tylko czekać

Cytuj

Wymieniony czujnik na oryginał plus króciec bo w trakcie zaczęł się z niego lać płyn. Temat do zamknięcia

 

Edytowane przez neo_87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności