Skocz do zawartości
jaca87

Jakie wycieraczki do Passat B8?

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tak samo, od lat do roznych samochdow uzywam tych wycieraczek i nie ma co narzekac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wprawdzie przedlift, ale chyba FL ma te same rozmiary. Ja kupiłem dedykowany zestaw do B8:

VALEO SILENCIO X-TRM

komplet przód: VF818 650/475 mm - nr. kat. 577818

tylnia: VR265 335 mm - nr kat. 574612

Ciche, nie skaczą po szybie mimo nałożenia na nią "niewidzialnej wycieraczki" 

 

 

Valeo.jpg

VF818.jpg

VR265.jpg

Edytowane przez Freddie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 6.09.2019 o 23:50, BartekV napisał:

Ja polecę od siebie Oximo cena atrakcyjna  i wytrzymują u mnie tyle co oryginały ?

Rok temu kupiłem  z ciekawości, miały być na chwilę i.... byłem miło zaskoczony, nie ma się do czego przyczepić. Uważam, że nie ma sensu przepłacać skoro Oximo zdaje egzamin. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś może pióra firmy SWF ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niedawno po kupnie auta dziwiłem się jak poprzedni właściciel mógł jeżdzić z takim badziewiem na szybie no-name , że po włączeniu wycieraczek szyba była w gorszym stanie niż przed. Jakby olejem polał. Kupiłem od razu twin areo A864S i jest ideał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Superbie miałem zawsze wycieraczki Negotti. Kupiłem Passata myślę założę coś "lepszego". Wybór padł na zestaw OXIMO i niestety ani przód, ani tył dobrze nie zbiera. Tylną od razu wyrzuciłem i kupiłem Negotti (różnica kolosalna), a z przodem się jeszcze jakoś pomęczę przez zimę. Wiem, że inni są zadowoleni z OXIMO, ale ja już drugi raz nie zaryzykuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aż dziwne bo od lat używam oximo, w a6 c6 a miałem 2 sztuki, potem w Q7 i teraz kupiłem do passata i zarówno tył i przód zbiera idealnie 🙂 i na długo mi starcza komplet. Są ciche, relatywnie tanie i trwałe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności