Skocz do zawartości
Gość radek_GL

HANS PRIES opinie

Rekomendowane odpowiedzi

króciec wodny przy głowicy tej za......ej firmy wytrzymał mi parę miesięcy i teraz cieknie mimo wymiany oringu na nowy :taksobie , regulator alternatora wymieniałem wczoraj niestety na topran bo innego w sklepie nie mieli - narazie ok, a w razie problemu przelutuję szczotki do starego :bleble .

Ogólnie jak to ktoś trafnie określił Hans Preiss to niemiecki pakowacz :lol2 i tego się trzymajmy - spierdo...i nawet rygle do drzwi :mlotkiem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najwięcej za tą firme płacimy to chyba cło co nie? jakby była fabryka tych części u nas to zamiast 40 zl to byśmy dawali 10? hehe

nie polecam,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smietnik i tyle , lepiej dolozyc kupic orginal i miec spokoj .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja kupiłem gumki (reparaturki) do hamulców tej "firmy", bo innych nie było, za 20 zł od zacisku. Też nie potrafią wyprodukować kondoników porządnych? Będą mi tłoczki ciekły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupiłem kopułke i palec z topram i na drugi dzień juz Passat nie wkręca sie na obroty i strzela na gazie ;/ założyłem starą bosha i problemy znikły, tyle ze jest juz troche wypalona. jutro ide do sklepu wymienic toprana na bosha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lepiej na Boscha wymień bo Bosh może być jeszcze gorszy :D

 

Jak mi w sklepie chcieli toprana dać to facetowi powiedziałem że albo mi pożądnie doradzi albo więcej nie przyjdę i znajomym powiem żeby sklep omijali ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fakt, faktem króćce wodne to totalna porażka.. ale kupiłem przełącznik zespolony przy kierownicy od kierunków to juz poł roku chodzi i nie jest zle ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem czujnik świateł cofania Toprana za 50 zł w IC i po trzech miesiącach wytarł się tak, jakby był z plasteliny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem poduszki pod skrzynie hans preis i po niecalym roku znowu czeka mnie wymiana

 

a i firmę Hart także radzę omijać - jak kupiłem przeguby do polo to nawet przetoczenia brakowało żeby schował się w piascie (o ile dobrze się wyrażam)

Edytowane przez eNcoM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem czujnik abs-u tej firmy i jak narazie działa elegancko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odradzam jak wiele osób przedemną, kupiłem korek zbiornika wyrównawczego który wcale nie trzymał ciśnienia (za mały oring) , z tego co zasłyszałem to ten cały topran germany czy hans preis to hurtownik który pod swoją marką wydaje badziew produkowany w chinach i ot cała historyja zresztą cena miarą jakości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dostałem z tej firmy kostkę do stacyjki, 10miesięcy wytrzymała i znowu pale auto na kable;)pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też sie dopiszę , kostka stacyjki wytrzymała u mnie miesiąc, króciec wodny z czujnikami smiga juz drugi rok ten boczny też, odbój amortyzatora z łożyskiem wyparsknął sie w pierwszy dzień, a siłowniki klapy powodują ze klapa działa czasami jak "katapulta".....czujnik ciśnienia oleju mam dopiero dwa miesiące i jest okey...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
króciec wodny z czujnikami smiga juz drugi rok

 

Bo nie wolno go mocno dokręcać po to ma oring który pracuje, jak dociągniesz to pęka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności