Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Sprzedałem właśnie rns510 za śmieszne pieniądze, ale potrzebuję teraz czegoś, co obsłuży mi kamerę cofania(fabryczna) i będzie w miarę dobrze grało. Jakość muzyki na rns510 każdy wie jaka jest. Naprawdę dobra. Są radia dedykowane, są uniwersalne. Ktoś z kolegów coś by doradził? Czytałem opinie, że wszystkie radia na androidzie grają dosyć miernie. Mój budżet to jakieś 1200-1400zł. Kupię cokolwiek nowego dobrego za te pieniądze ? Obchodzą mnie tylko te dwa kryteria: jakość muzyki i kamera cofania. Żadne nawigacje, aplikacje. Nic. Proszę o porady. Ktoś z Państwa napewno kupował jakieś androidy. Może nie w tym przedziale cenowym, ale po prostu szkoda mi wydać na alpine czy pioneera 3 tysiące. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pioneer  AVH-A3100DAB ma funkcję dźwięku cyfrowego DAB jeśli dobrze mówię i czy muszę kupować jakieś wzmacniacze, coś do anteny, żeby to grało tak jak powinno? Są jakieś wewnętrzne antety DAB. Bez tego będzie słabo? 

I mam jeszcze pytanka: Czy takie złączki wystarczą do podłączenia radia? https://allegro.pl/oferta/zlacze-iso-fakra-separator-audi-seat-skoda-vw-k-7221325021

Edytowane przez nTomek
Przeniesione z innego tematu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Złączki powinny pasować.

Co do DAB to oczywiście że potrzebna jest antena. Jeśli twoje poprzednie radio nie miało tego pasma to pewnie nie masz też odpowiedniej anteny - fabrycznie.

Będziesz musiał coś "dosztukować" - na allegro jest tego trochę, ale jak to będzie działać? Ciężko powiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź, natomiast jakość dźwięku z BT czy usb i AUXa nie jest zależna od DAB, bo jak rozumiem jest to cyfrowa jakość dźwięku fal radiowych w uproszczeniu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności