Skocz do zawartości
Piotr65

Aktywacja Google Earth w Discover Pro poza Car-net

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni użytkownicy,

 Mam VW Passat B8 rej. 2016, Navi Discover Pro - aktywacja  GOOGLE EARTH poza VW- Car-net – nie chcę przedłużać  w VW za 600 pln na dwa lata, bo pisza, że już nie działa FUNKCJA GOOGLE EARTH –(do 28.02.20199 mi działala, ale kiepsko).

 Czy macie Państwo pomysł, jak poprzez SMARFTON  - mam niestety Galaxy J3 2016 (dość kiepski…) i poprzez aktywny Router WiFi widzę na ekranie Navi Pro w aucie kreski dostępu do sieci Wifi, ale nie mam kody aktywacji… więc nie ściąga Google Earth.

Nie działa też funkcja Android – Mirror Link i nawet poprzez kabel USB też nawigacja nie odczytuje na ekranie tego telefonu… a chyba powinna? Chyba że ten telefon Galaxy J3  z 2016  jest niekompatybilny z tą Nawigacją, bo na stronie VW DE widze listę telefonow, a tego mojego nie widze…

Dacie Państwo radę coś poradzić, jak odczytywać Google Earth na Navigacji Discover Pro??? Bardzo dziękuję

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samego Google Earth nie uruchomisz. Usługa zostaje wyłączona z poziomu samochodu, więc pozostaje tylko Mirror Link (jest odpowiedni temat na forum) lub Android Auto z dodatkami (wymagany root, też jest odpowiedni temat).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziekuję za komentarz. Spróbuję się dowiedzieć w VW Car-net, co się dostaje w Polsce za 590 pln na dwa lata przedłużenia umowy.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2019 o 11:37, Piotr65 napisał:

Szanowni użytkownicy,

 Mam VW Passat B8 rej. 2016, Navi Discover Pro - aktywacja  GOOGLE EARTH poza VW- Car-net – nie chcę przedłużać  w VW za 600 pln na dwa lata, bo pisza, że już nie działa FUNKCJA GOOGLE EARTH –(do 28.02.20199 mi działala, ale kiepsko).

a co słabego działało Ci w google  earth  jesli mozna wiedziec ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Navi Discover Pro (do 28.02.109 miałem aktywne) google earth w miastach było OK, ale okolice Lublina, wschód Polski - zawieszanie się map, przestarzałe mapy/kiepski widok obrazu - tak, jakby 10 lat nikt tego nie ruszał. Dostałem emaila z VW Car-net, że za 590 pln na 2 lata to Google Earth/Street view nie będzie aktywne, bo zakończyli współpracę z Google...?? to ja mam przycisk google earth, które będzie bezużyteczny... spróbuję wymienić telefon na taki z Mirror Link, to może w tej opcji będę widział obraz google earth ze smartfona na ekranie nawigacji,,, o ile podczas jazdy nie będzie się wyłączał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Piotr65 napisał:

W Navi Discover Pro (do 28.02.109 miałem aktywne)

ale przecież jest dopiero 15.02 ...to juz Ci nie  działa ? 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności