Skocz do zawartości
gzres

Dziwne zachowanie domykania szyb

Rekomendowane odpowiedzi

Otwieranie i domykanie szyb z pilota. Niby działa ale... Gdy uchylę szyby z pilota a następnie chcę je domknąć, to wszystkie trzy idą do góry za wyjątkiem prawej przedniej która w tym samym czasie radośnie idzie dalej w dół. Gdy osiągnie krańcową pozycję wszystkie szyby się zatrzymują. Po ponownym przytrzymaniu guzika na pilocie wszystkie szyby tym razem ruszają już w górę aż do pełnego zamknięcia. o co kaman? Spotkał się ktoś z tym?

https://www.youtube.com/watch?v=BkxLjn_nJY8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, ANDRIUBIKER napisał:

Zaprogramuj je, wszystkie szyby jednoczesnie guzikami z kabiny opusc I w pozycji dolnej przytrzymaj 5 sekund, potem to samo przy zamykaniu 

Zadziałało, dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sie podepnę

u mnie sytuacja jest taka że:

po wymianie sterownika ze składanymi lusterkami z SEAT, jak zrobię adaptacje szyb (szyba do góry przycisk 5 sekund, szyba na dół przycisk 5 sekund) wszystko dział jak powinno tzn. przy mocnym kliknięciu przycisku szyba jedzie na sam dół, lecz gdy zjedzie to gubi ustawienia i trzeba trzymać przycisk żeby wróciła. jak nie dojedzie do końca tylko ja zatrzymam w połowie i dam do góry to jedzie sama. Problem pojawia się jak zjedzie na sam dół.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2019 o 19:29, Palbi napisał:

ja sie podepnę

u mnie sytuacja jest taka że:

po wymianie sterownika ze składanymi lusterkami z SEAT, jak zrobię adaptacje szyb (szyba do góry przycisk 5 sekund, szyba na dół przycisk 5 sekund) wszystko dział jak powinno tzn. przy mocnym kliknięciu przycisku szyba jedzie na sam dół, lecz gdy zjedzie to gubi ustawienia i trzeba trzymać przycisk żeby wróciła. jak nie dojedzie do końca tylko ja zatrzymam w połowie i dam do góry to jedzie sama. Problem pojawia się jak zjedzie na sam dół.

Pozdrawiam

Wymieniłeś  sterownik tylko kierowcy czy jeszcze jakieś ?? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko kierowcy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Palbi napisał:

Tylko kierowcy

A to dziwne trochę, ja mam w swoim sterowniku kierowcy soft od seata i wszstko śmiga dobrze. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie problem niestety powrócił. Czy odpięcie aku mogło mieć wpływ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogło i miało. Przynajmniej u mnie musiałem ponownie programować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności