Skocz do zawartości
skcrack

Jakie parametry alufelg do B4?

Rekomendowane odpowiedzi

ja jezdze na 17 calowych koleczkach..ale jak mamy byc szczerzy, to nie polecam nikomu;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy to mozliwe ze w swoim passacie mam felgi o ET30 czy poprostu w zakladzie zle mi odczytali?

Prosze o pomoc w znalezieniu felgi Exclusive-Line typ B o wymiarach 7x15 H2; Et niby 30 ;5x100

uszkodzila mi sie jedna fela i mam wielki problem a nie chce calego kompletu wymieniac bo mnie poprostu nie stac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

crow444, ja myślę że ta felga ma ET 35

Taki model? Jedną mam na zbyciu.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ostach666

czy ktos sie orientuje czy felgi o rozmiarze 6,5x15" 5x100, o ET43 podejda do paska?? mam b4 z duzymi hamulcami..obawiam sie o to et,w stalowkach mam ET35,felgi o ktorych mowa sa z golfaIII gti,zakladal juz ktos kiedys cos takiego??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba bardiej bedziesz musial zwrocic uwage na to, czy 15 cali wejdzie na tarcze czy tez trzeba bedzie 16tki albo 17tki a nie na ET, przy 6,5J musialoby byc chyba "-" ils tam mm by nie sienac do tarczy hamulcowej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ostach666
samochod stoi obecnie na 15" stalowkach,wiec srednica byla by ok,z fabryki wyjezdzaly chyba na bbs 15 cali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój z fabryki wyjechał na 7Jx15 ET37, a teraz jeżdzę na 6,5Jx15 - więc tak też może być

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ostach666
widzisz jest teraz tylko kwestia ET,jesli wartosc ET bedzie za wysoka to felga moze trzec o zawieszenie,juz raz w innym aucie mialem taka historie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

15" alufelgi spokojnie podejdą, u mnie w B4 też mam większe tarcze i zaciski hamulcowe i elegancko pasują, natomiast ET43 nie podejdą, w zeszłym roku kupiłem alufelgi o ET40 i musiałem sprzedać bo nie wchodziły, przeszkadzały zaciski, ostatnio zakupiłem felgi o ET35 i leżą elegancko :) choć też niewiele brakowało i by nie weszły, prócz ET jeszcze trzeba zwrócić uwagę jak jest zbudowana alufelga, jej ramiona czy czasem też głęboko wchodzą i może być tak że felga ET35 elegancko wchodzi ale ramiona felgi haczą o zaciski, przy wyborze trzeba na wszystko zwrócić uwagę, żebyś się nie wpakował tak jak ja w zeszłym roku i nie musiał czasem dystansów zakładać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ET 43 tak jak koledzy mówią będzie za duze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawidłowy rozmiar felg do wszystkich pasków b3,b4 to:6J15,ET35,4X100 chyba ze vr6 lub 110 tdi to wtedy 5x100;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sory że odgrzewam temat

ale mam zamiar kupic alu do mojego B4 110km afn i standardowa sa 6jx15 et35 a czy: 7Jx15H2 ET 28 5x100 wejda??

prosze o odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będą pasować alusy z et45 do paska b4 1.9 tdi 

IMG_20191129_162626.jpg

Edytowane przez PabloNs
Brak zdjęcia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@PabloNs To felga z Golfa 3 (czy tam 4 Cabrio ale to nadal Golf 3). Zakładam, że masz TDI 1Z (bo 4 śruby) i seryjne zaciski pod tarczę 256 mm, więc wszystko powinno pasować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności