Skocz do zawartości
Neos97

diesel Passat cc błąd P0088

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was zmagam się z moim passatem cc 2.0tdi 170km cbbb 2011r Mianowicie mam drgania podczas przyspieszania takie rzucanie bardzo delikatne silnika a jak się dpf wypala silnik poszarpuje na biegu jałowym. Zauważyłem ze skacze mi ciśnie paliwa na biegu jałowym i to znacznie tak jak na filmie poniżej. Wymieniłem zawór na pompie na nowy o takich samych numerach lecz nic to nie pomogło ciśnienie skacze nadal słychać delikatnie dwumase która jest nowa ma 2miesiace Na nowym zaworze auto wpada w tryb awaryjny po naciśnięciu mocno gazu i wyskakuje błąd P0088 ciśnienie w rampie paliwa za wysokie błąd stały. Znika dopiero po założeniu starego zaworu na pompie. Miał ktoś podobny przypadek czemu na nowym zaworze jest błąd a na starym nie ?

FC87AE4D-03DD-4710-8474-271DB36669B1.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam was od dwuch miesięcy mam dolegliwości takie jak czkawka drgania duszenie się auta podczas przyspieszania np jedziemy na 5 biegu 80km/h i chcemy trochę przyspieszyć lub wjechać pod małe wzniesienie to wtedy auto zaczyna rzucać drgać dławić się itp aż przekroczy z 2300obrotow wtedy to już jest nie wyczuwalne dodam ze egr był czyszcZony i poloski obie są tez nowe 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To że egr był czyszczony nie świadczy o sprawności zaworu. Miałem takie jazdy przy uszkodzonym zaworze - czyszczenie pomogło na chwilkę. Wymieniłem na nowy-używany i problem zniknął.

Edytowane przez mkpol
nie cytujemy posta pod którym bezpośrednio odpisujemy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko jakby coś było z  egr to by wyskoczył jakiś błąd prawda Odpinalem kabel od egr i zero poprawy zero różnicy nawet czek się nie zapalił ale na kompie wykoczyly dwa błędy wtedy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności