Skocz do zawartości
Gość krzysztof

Przekładka, przeróbka - anglik

Rekomendowane odpowiedzi

przekładka od A do Z się nie opłaca. Bo mało kto ściąga auto dla siebie tylko wszyscy ciągną na handel. Wystarczy ze się przejrzy ogłoszenia a można zobaczyć jak się przekłada. A ze dzisiaj ciężko sprzedać auto to taki buja się ponad pół roku a potem sprzedaje jako właściciel a ludziska myślą że jak dla siebie to zrobił dobrze.A TU ZONK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przekładka od A do Z się nie opłaca. Bo mało kto ściąga auto dla siebie tylko wszyscy ciągną na handel. Wystarczy ze się przejrzy ogłoszenia a można zobaczyć jak się przekłada. A ze dzisiaj ciężko sprzedać auto to taki buja się ponad pół roku a potem sprzedaje jako właściciel a ludziska myślą że jak dla siebie to zrobił dobrze.A TU ZONK

polski naród był,jest i bedzie naiwny i za pare groszy będzie wstanie zrobić wszystko po to aby zaszpanować...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jak to wygląda na dzień dzisiejszy z anglikami ??jak bym kupił anglika to co trzeba mieć do przekładki?? jakie papiery żeby zarejestrować PL czy to się opłaca ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Mam całe wnętrze od mojego passata b5 ( uszkodzona blacha, reszta sprawna nawet silnik).

Mam do Was pytanie czy jak kupie anglika B5 FL to czy środek mi podejdzie z mojego passata ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie szybkie pytanko... czy jeżeli w obudowę lampy angielskiej b5fl włożę bebechy od europy to lampa będzie świecić jak europejska?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, bo różnica znajduje się w przesłonie soczewki a nie w obudowie całej lampy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witajcie

 

Czy może ktoś polecić w Małopolsce lub gdzieś w okolicy SPRAWDZONY warsztat c robi przekładki? z angola na kontynentalną wersję 

Ostatnio jakoś temat przekładki anglików ucichł, i nikt znajomy nie był w stanie mi pomóc w tym temacie...

Chodzi o b7kę, którą mogę ściągnąć w bardzo dobrej cenie ale zastanawiam się czy warto...

Edytowane przez shaman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności