Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 

Mam pytanie czy ktoś z was kupował i używa zamiennika zamka w drzwiach kierowcy? ASO krzyknęła 700 PLN za zamek a allegro zamiennik najdroższy kosztuje 200 PLN. 

Pozdrawiam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W B5 używałem zamienników i byłem zadowolony. Moim zdaniem nie ma sensu przepłacać w ASO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, ANDRIUBIKER napisał:

klamka od b5 różni się ogromnie od tej z b7 , dodatkowo z kessy, i lakierowana

Ale pytanie było o zamek, a nie klamkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozchodzi się o to że przez lata nazbierał się brud i teraz zamarza. Nie wiem jak rozebrać boczek bo nie wiem gdzie są śruby poukrywane. Znalazłem 2 na dole ale są dziwne bo kręcą się zamiast wykrecać. Więc wykombinowalem że kupię zamiennik i zlecę w warsztacie wymianę. Stąd pytanie wyjściowe 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Andriubiker za wyczerpującą odpowiedź. Jak trochę mróz zelżeje to się pobawię. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, ANDRIUBIKER napisał:

a w ciepłym one elastyczne się stają

W aktualnych temperaturach nawet dłubiąc w garażu warto byłoby te plastiki podgrzać jakąś opalarką, żeby ułatwić sobie demontaż.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kupuj żadnego zamka ja z tą samą usterką kupiłem i wywaliłem tylko pieniądze w błoto. Nie zamarza żaden zamek tylko jedna z linek. Wymontuj zamek z linkami. Na Youtube wpisz vag klinika. Na jednym z filmów jest jak wymontowuje zamek z turana. W passacie jest identyczne . Po wymontowaniu włóż zamek z linkami do zamrażarki i będziesz wiedział która zamraza.  Linkę kup w aso wydatek niewielki. Woda z tej linki nie odparuje moja leżała tydzień na grzejniku i dalej zamarzała.

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tak zrobiłem. Linka 100 w ASO i działa lux. Pozdrawiam serdecznie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Michaltbg78 napisał:

Właśnie tak zrobiłem. Linka 100 w ASO i działa lux. Pozdrawiam serdecznie 

Wow ile???

Ale u CB drogo w ASO, ja niecały miesiąc temu kupowałem do swojego i w ASO to powiedzieli mi 57 za jedną a kupowałem dwie ?

Edytowane przez Matiz4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności