Skocz do zawartości
santinel

Passat z wyprzedaży. Warto?

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, Macmaciek napisał:

strasznie cienkie to wyposażenie... 

z drugiej strony nie da się chwilowo zamówić Passata do produkcji, więc jeśli potrzebujesz, to chyba warto, 

ale znowu z pierwszej strony ;-) nie da się chwilowo zamówić, bo będzie lift. 

No wiesz, nie pytam tutaj co kto lubi mieć w wyposażeniu bo to rzecz gusty i potrzeb. każdy ma inne. Ja wiem, że wg. Ciebie pewnie warto brać 2.0 TSI 280KM z DSG ;)

Mi odpowiada, więc pytam tylko czy według was warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, santinel napisał:

93000

Ja nowego Highline kupiłem za 125tys, więc 93tys to ok ale dla wersji Highline po takim czasie. Dla Comfortline mogliby jeszcze te chociaż 3 tyś obniżyć:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dynaudio, DP i panoramy za 93 tys nie ma sie co spodziewać. Wyposazenie jak to w CL, sa top ledy, nawigacja, grzane fotele. Wszystko do wygodnego podrozowania jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

strasznie cienkie to wyposażenie...  No z tym to żeś Pan już pojechał trochę.Auto ma wszystko co potrzeba do normalnej jazdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troszke zbic cene

I brac

Jesli chodzi o wyposazene  to popieram 1285

Aha plus ze nie ma gpf

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Macmaciek napisał:

strasznie cienkie to wyposażenie... 

to jest dokładnie to co ja posiadam u siebie. Czego niby brakuje w tej wersji? W swoim dokodowałem Lane Assist i zamontowałem kamerę cofania (600pln całość wyszła). Jeżeli miałbym wymienić rzecz, której mi naprawdę w moim Pasku brakuje to DSG i byłby to samochód w 100% spełniający moje oczekiwania. No ale ja kupowałem dwulatka a nie nówkę z salonu.

DM z navi i BT jest. Top LED z DLA jest, Press&Drive osobiście uważam za lepszą formę zabezpieczenia auta niż Keyless.

@santinel - spróbuj od nich wyciągnąć Android Auto i dopytaj czy jest Front Assist (wymagane gdybyś chciał dokodować sobie Lane Assist)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, santinel napisał:

Mi odpowiada, więc pytam tylko czy według was warto.

Jeśli pytasz o opinię innych, to licz się z tym, że nie każda będzie identyczna z Twoją ?Ja bym negocjował cenę, jeśli auto Ci odpowiada. Albo dodatkowe cusie (opony, dywaniki, bagażnik, cokolwiek Ci potrzeba jeszcze). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupuj to dobra konfiguracja. Jam mam dokładnie w takiej wersji 1.6 TDI i naprawdę jest przyjemnie. Światła Led Top robią robotę, acha a aktywny tempomat masz już w standardzie?

A co składa sie na pakiet zimowy?

Edytowane przez arbies

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pakiet zimowy:

- podgrzewane przednie siedzenia,

- ogrzewane dysze spryskiwaczy szyby przedniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez uważam ze cena powinna być niższa ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności