Skocz do zawartości
kudelka.robert

Jak ogarnac wlan w aucie

Rekomendowane odpowiedzi

Żeby fabryczna navi pokazywała aktualne korki na drogach (oraz roboty drogowe, pogodę czy ceny paliw) musisz wykupić usługę Carnet (chyba coś ok. 300,- na rok bo bezpłatna jest tylko na pierwsze trzy lata - sprawdź na stronie vw.pl) i zarejestrować się oraz połączyć później radio w aucie z internetem (albo udostepnić przez telefon, albo przez modem USB z kartą SIM).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prawdę mówiąc używałem car-netu przez kilka dni i korki to mi pokazywało tylko w dużych miastach. Bardzo słabo to działało. Trzeba też przyznać że sama NAVi VW jest też słaba. Prawdę mówiąc boję się na niej jeździć bo już 2x wywiozła mnie na manowce (np wioskę obok miejsca docelowego). Zdecydowanie lepiej zainwestować w android auto jeżeli się nie ma i rzucać sobie google maps z telefonu na DM/DP.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam
Czy ktoś spotkał się z takim problemem???

Ostatnio zmieniłem telefon na Huawei P30 PRO i pomimo iż udostępniam transmisję danych poprzez hotspot telefonu i połączeniu się DM z telefonem i tak nie mam netu w aucie. Jak łączę się z laptopa do telefonu to wszystko śmiga i jest OK. Co może być przyczyną że auto p0omimo połączenia, Car-Net nie działa (usługę mam aktywną)

Zrobiłem też próbę ze starym telefonem i szajsung ogarnia temat bez problemów i wszystko zarówno w aucie jak i laptopie jest OK

Pomóżcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem podobnie z iPhone XS. Za kazdym razem musiałem go ręcznie przypisywać, pomimo włączonego hot-spotu non stop. Nie wiem, co jest powodem. 

Problem rozwiązałem kupując taki tani router. Włącza się on z chwilą zapłonu, po chwili jest wifi i wszystko śmiga wyśmienicie. Polecam.

image.thumb.png.92385a56d014d719cd78078c0e30885e.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dokladnie taki sam i tez polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem z telefonem Huawei P20Pro/Mate9Pro ... nie udostępniana internetu przez WLAN, pomimo sprawdzenia wszelkich możliwości konfiguracyjnych. Czy jest na to jakieś lekarstwo?

Edytowane przez Por.Jaszczuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności