Skocz do zawartości
stawik00

Samoczynne otwieranie klapy, święcenie lampki

Rekomendowane odpowiedzi

Z racji, że to mój pierwszy post to witam Wszystkich serdecznie

Problem dotyczy Passata b7 variant 2013

Na początku był problem taki, że zamek klapy wydawał dźwięki, jak auto zamknąłem pilotem, tak jakby chciał ale nie mógł się zaryglowac i mrugało słabo światełko wewnątrz bagażnika oraz błyskało lekko trzecie światło stopu i na wyświetlaczu pokazywało otwartą klapę również mrugającym trybem

Później po zamknięciu klapy nie gasło oświetlenie bagażnika ale świeciło tak na 50%, dopiero zgasło jak zamknąłem auto pilotem i wtedy niby zamek się zaryglował. Lecz po ponownym otwarciu auta pilotem od razu otwiera się klapa

Dodam jeszcze, że po odpieciu kostki od zamka świeci się lekko trzecie światło stopu. W kostce 3 przewody mają cały czas zasilanie i tu pytanie czy tak powinno być?

Większość tematów tyczy się nie otwierania klapy itp

Jeśli jest temat rozwiązujący ten problem proszę o przekierowanie, jeśli nie to proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu

Teraz podczas jazdy widzi co chwile otwartą klapę i buczy/brzeczy coś z okolicy prawego tylnego nadkola bliżej lampy

Edytowane przez stawik00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat znany...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedź

Problem rozwiązany, upalone piny w kostce łączącej wiązke klapy po uprzednim zasniedzeniu i zwarciu przez płyn.

Ale mimo wszystko temat o tej dolegliwości powinien być chociaż zatytułowany jakoś nawiązując do problemów elektryki klapy, bo cieknący spryskiwacz może nie wyjaśniać dużo gdyż u mnie działał w miarę normalnie, a płyn musiał bardzo długo się siączyc żeby narobić takich szkód bo wężyk był delikatnie pekniety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności