Skocz do zawartości
Gość brombel123

Delta 6 do passata B5 99r?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość brombel123

Z racji tego ze moj przyszly passat jest juz w drodze,czas zaczac szukac jakiegos sprzetu grajacego. Z racji tego ze jestem zwolennikiem orginalnych radioodtwarzaczy moja uwage przykula nastepujaca aukcja:

http://moto.allegro.pl/item174195960_vw_delta_6_fabryczne.html

i w tym miejscu nasuwa mi sie kilka pytan:

-czy zgodnie z opisem sprzedajacego w/w radio faktycznie pasuje do pasata B5 z 99r.?

-które z oferowanych kostek ISO pasuja do mojego auta?

-czy beda konieczne ewentualne przerobki kostek

Z gory dziekuje za wszelkie podpowiedzi i sugestie. POZDRAWIAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

powinno smigać, ale nie obejdzie się bez :cisza:

Musisz polutować przejsciówkę z DIN (głosniki, zasilanie, ew. zmieniarka) na nową wtyczkę typu FAKRA (Duża kwadratowa). Jak to wyglada zobacz sobie tu Wejdź do katalogu i wpisz 11.035 - obudowa gniazda DIN z przewodami a później 80050 - wtyczka Fakra (do niej potrzebne są jeszcze piny). Do przerobienia pozostaje też wejście antenowe - nie jestem pewien czy czasami nie trzeba jakiegoś separatora napięcia.

Delty byly robione m.in. na Stany, zapytaj sprzedającego o zakres FM.

Jak sie juz przestraszyłeś tej przejściówki to poszukaj na Allegro kogoś kto oferuje przejściówki i zadaj mu pytanie, moze zrobi ci na zamówienie :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość brombel123
Musisz polutować przejsciówkę z DIN (głosniki, zasilanie, ew. zmieniarka) na nową wtyczkę typu FAKRA (Duża kwadratowa). Jak to wyglada zobacz sobie tu Wejdź do katalogu i wpisz 11.035 - obudowa gniazda DIN z przewodami a później 80050 - wtyczka Fakra (do niej potrzebne są jeszcze piny). Do przerobienia pozostaje też wejście antenowe - nie jestem pewien czy czasami nie trzeba jakiegoś separatora napięcia

 

http://moto.allegro.pl/item174195960_vw_delta_6_fabryczne.html

Na tej aukcji sprzedajacy oferuje

"DO RADIA OPCJONALNIE MOGĘ SPRZEDAĆ KOSTKĘ PRZEJŚCIOWĄ Z ISO NA NOWE ISO ZA 30ZŁ I PRZEJŚCIÓWKĘ ANTENOWĄ Z TYPU FAKRA NA NORMALNĄ ZA 20 ZŁ"

wiec moze obejdzie sie bez lutowania, jednak mysle zeby wsadzic Delte 6 to mojego passka mosialbym kupic rowniez:

http://moto.allegro.pl/item177613236_kpl_zestaw_montazowy_vw_passat_b5_b6_oryginal.html

i wtedy powinno byc :ok:

Co o tym sadzicie!?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, trochę odgrzewam, ale nie znalazłem dokładnej odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. Odkąd kupiłem mojego Passata B5 99r szukam do niego jakiegoś pasującego oryginalnego radia, na chwilę obecną mam GAMMA V, ale chcę zmienić na coś nowszego i zastanawiam się nad DELTA 6. Czy ktoś już montował to radio w B5 przed liftem?

 

Wiem, że potrzebuję emulator CAN, tylko czy aby na pewno ogarnie to radio, gdyż policzyłem wszystkie koszty i lekko 600 zł na wszystko trzeba liczyć (ramka na 2DIN+Emulator+Radio) i nie chciałbym się zawieść.

 

Jeśli kupię ten emulator: http://allegro.pl/emulator-can-bus-mfd2-rns2-rcd200-rcd300-delta-i6125679656.html,

to nie będę musiał kupować żadnych innych przejściówek ISO?, czy jeszcze trzeba coś przerabiać/ dodawać separator do gniazda antenowego?

 

Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 600 zł to lepiej kup zwykłą 2-din od Pioneera czy Alpine. Wyposażone te radia są dużo lepiej od fabrycznego szmelcu. W ogóle ta Delta 6 obsługuje MP3? Z tego co widzę to ta Delta to taka gamma w 2-din.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odp. Może zamieścisz jakieś przykłady konkretnych modeli alpine?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czego nie wybierzesz czy od pioneera czy od alpine do tak do granicy 700-800zł wszystkie grają podobnie, nie żeby źle czy coś. Ale dużej różnicy nie będzie. Głównie to tylko kwestia wyposażenia i bajerów. Tylko patrz uważnie bo wchodzą modele bez napędu CD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności