Skocz do zawartości
Patryk

Brak nawiewu na przednią szybę b6 2008

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, po wymianie filtrów przy wymianie oleju zauważyłem że przedni nawiew pracuje ale nie dmucha. Wcześniej było wszystko Ok, czy to może być problem złej wymiany jakiegoś filtra?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Musisz sprawdzić czy klapka nie zamyka się w obudowie nagrzewnicy i przez to powietrze nie przechodzi dalej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2018 o 15:46, KompotWroc napisał:

Witam

Musisz sprawdzić czy klapka nie zamyka się w obudowie nagrzewnicy i przez to powietrze nie przechodzi dalej

A jak to zrobić?

 

Zauważyłem że podczas jazdy nawiew dmucha nagle włącza się nawiew środkowy i zaraz się wyłącza, później znowu włącza i wyłącza. Co to może być? Czy może to mieć coś wspólnego z wymianą filtrów przy zmianie oleju? Wymieniłem wszystkie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam serdecznie od jakiegoś czasu brak nawiewu na przednia szybę a zima jest więc sprawa pilna, zrobiłem reset klap i nic? Ewentualnie proszę o konkretną odpowiedz ,który solniczek odpowiada za nawiew na przednią szybę?

Edytowane przez mick jagger

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, i co poradziłem sobie z tym nawiew em na szybę? bo też mam taki problem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z turbo nawiewem na przednią szybę.Zostały wymienione cztery uszkodzone silniczki sterujące, błędów  brak, zrobiona kalibracja itp. Nawiew działa tylko na LO a po przełączeniu o jedna kreskę nawiew sam się przełącza. Proszę o jakieś wskazówki co może być przyczyną. DZIĘKUJĘ 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności