Skocz do zawartości
najek

Czujniki parkowania przód

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z czujnikami parkowania przednimi. Na postoju bez uruchomionego silnika wszystkie czujniki przód i tył reagują odpowiednio. Natomiast po włączeniu silnika przednie czujniki wariują i każdy widzi jakąś przeszkodę. Brak błędów na komputerze. Dodam że wtedy czujniki tylne pracują prawidłowo. Komputer pokazuje że czujniki przednie świrują z odległością przeszkody i ciągle piszczą. Ktoś miał podobnie albo wie co może być przyczyną?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie miałem takie problemu w swoim pasku, ale miałem z kuzynem taka sytuacje i była to wina czujników przód akurat tych chromowanych, na początku kupił z aledrogo ale dalej to samo po odeslaniu gość miał mu wysłać inne sprawne ale odesłał stare więc kuzyn się wkurzył  i zamówił z krainy ryżu dwa czujniki chormowane po wymianie wszystko śmiga do dzisiaj. Błędów też żadnych nie było. 

Edytowane przez Matiz4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie czasem świrują jak dostaną wilgoci. jak jest sucho, wszystko gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko właśnie zastanawia mnie to, dlaczego jak auto jest wyłączone i tylko na zapłonie to pokazują ok, a jak włącze auto to świrują wszystkie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, najek napisał:

Tylko właśnie zastanawia mnie to, dlaczego jak auto jest wyłączone i tylko na zapłonie to pokazują ok, a jak włącze auto to świrują wszystkie.

Też się nad tym zastanawialiśmy, ale po wymianie czujników jak zaczęło działać już nie zaglebialismy się dlaczego. Ważne że poskutkowało. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności