Skocz do zawartości
Włodos

MirroLink - Samsung S9

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Panowie, może ktoś już rozwiązał w jakiś sposób możliwość podłączenia do MirrorLink Samsunga S9, w którym jest Android 8.00. Żadna znana mi aplikacja nie jest w stanie się połączyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Włodos napisał:

Witam.

Panowie, może ktoś już rozwiązał w jakiś sposób możliwość podłączenia do MirrorLink Samsunga S9, w którym jest Android 8.00. Żadna znana mi aplikacja nie jest w stanie się połączyć.

Podłączam się do pytania na S8 też nie działa ,ogólnie Samsung jest nie kompatybilny z mirrorlink wg. strony VW.

Jedyna aplikacja która się łączy i działa stabilnie to rockscout .

Testowałem dwie płatne aplikacje  które niby obchodzą certyfikaty zabezpieczeń ale nie ustanie zrywały połaczenie... 

18 godzin temu, Włodos napisał:

Witam.

Panowie, może ktoś już rozwiązał w jakiś sposób możliwość podłączenia do MirrorLink Samsunga S9, w którym jest Android 8.00. Żadna znana mi aplikacja nie jest w stanie się połączyć.

Podłączam się do pytania na S8 też nie działa ,ogólnie Samsung jest nie kompatybilny z mirrorlink wg. strony VW.

Jedyna aplikacja która się łączy i działa stabilnie to rockscout .

Testowałem dwie płatne aplikacje  które niby obchodzą certyfikaty zabezpieczeń ale nie ustanie zrywały połaczenie... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie macie Android Auto (W starszych b8 chyba tylko mirror link jest?)

Ja mam S8 i mi działa bez problemu ale na Android Auto a nie Mirror link 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam My2015 z polowy roku, Discovery PRO MIB2 i wlasnie mam tylko Mirror link, zgroza

Wygląda, że trzeba wgrac nowszy soft do jednostki lub ją wymienić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Majkel2017 napisał:

Ja mam My2015 z polowy roku, Discovery PRO MIB2 i wlasnie mam tylko Mirror link, zgroza

Wygląda, że trzeba wgrac nowszy soft do jednostki lub ją wymienić

A czy ktoś może próbował prze flaschować stary typ jednostki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się SZULI88 jest w temacie.

Zastanawiam się też czy kupując usługę App Connect nie można samemu zrobić aktualizacji.

Trafiułem też na fajny filmik, gdzie okazują że na MirrorLinku można oglądać youtube itd

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności