Skocz do zawartości
Tirizval

Radio nie wysuwa płyty.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od nie dawna jestem posiadaczem Passata B6. Aktualnie mam problem z radiem, mianowicie po zakupie wrzuciłem swoją płytę CD. Radio mieliło ją przez kilka minut po czym ją wysunęło automatycznie. Po chwili włożyłem płytę raz jeszcze, niestety przy 2 razie wystąpił błąd który wisi ciągle. Przy wyłączeniu / włączeniu radia, po wyjęciu / włożeniu pilota, błąd jest ciągle, nie reaguje na przycisk "eject". Poszperałem trochę w internecie, aż trafiłem na to forum. Użyłem wyszukiwarki lecz nie dało to efektu, być może źle dobrane słowa. Nie bardzo wiem jaki to model radia, ale dodam zdjęcia być może to w czymś pomoże. Generalnie chciałbym się dowiedzieć czy jest jakiś sposób na awaryjne wysunięcie płyty gdy przycisk "eject" nie reaguje. Ostatnim czego mi trzeba to rozbieranie radia. Proszę o pomoc, wskazówki, bądź przekierowanie do podobnego tematu jeśli takowy istnieje, niestety ja nie znalazłem. Z góry dziękuje i pozdrawiam.

RADIO 1.jpg

RADIO 2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rns310 jeżeli się nie mylę to w vcds jest opcja wysuniecia płyty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie jestem zielony w temacie, vcds to jakieś oprogramowanie opcje czy co to właściwie takiego? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozebranie radia i wyciągnięcie płytki to jakieś 10-15 minut i ja bym tak zrobił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, czy na siłę weszła to nie wiem, dosyć lekko popchnąłem i wciągnął dalej sam. Najwyraźniej z tego co piszecie będę musiał radio rozebrać. A czy po tym jak płytę wyciągnę, i włożę inną np. od nawigacji, czy odtwarzacz będzie dalej działał? Czy szanse są nikłe?

Edytowane przez Tirizval
Problem rozwiązał się sam. Miłe zaskoczenie dzisiaj z rana. Wszedłem do auta i po wsunieciu pilota płyta ruszyła i eject zadziałał. Wcześniej przez kilka dni nie dawało efektu. Mimo wszystko dziękuję bardzo za zaangażowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności